Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://rasy-psow.com/     Rasy psów, pies, psy. Zapraszamy do portalu rasy-p 0.00 z 5 0
Rasy psów, pies, psy. Zapraszamy do portalu rasy-p - http://rasy-psow.com/
ID w katalogu 942
Tytuł Rasy psów, pies, psy. Zapraszamy do portalu rasy-p
Url http://rasy-psow.com/
Opis Rasy psów, charakterystyka i dokładny opis każdej rasy. Galeria zdjęć. Zdrowie, żywienie i pielęgnacja psa. Hodowle, wychowanie i szkolenie psów. Pies, psy, Hovawart, Owczarek niemiecki, Bokser, Tosa Inu, Dog argentyński, Owczarek kaukaski, Bokser, Amerykański staffordshire terrier i wiele innych ras psów. Witamy na stronie http://rasy-psow.com
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Portale komputerowe
Słowa kluczowe Rasy psów   pies   psy   hodowle   wychowanie   szkolenie   tresura   galerie zdjęć   kynologia   weterynaria   owczarek alzacki   Alsatian   German Shepherd Dog   Deutscher Schaferhund   wilk   wilczur   Psy obronne i stróżujące   Psy bojowe   Bokser   Boxer   Deutscher Box
Data Dec 5, 2008
Imię kontaktowe Jacek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Zwierzęta
1. Http://www.medicvet.pl/
  Działający w podpoznańskim Puszczykowie MedicVet to gabinet weterynaryjny, w którym konsultacje, porady, doradztwo żywieniowe, ale równie dobrze profilaktyka stomatologiczna, chirurgia weterynaryjna, diagnostyka laboratoryjna, szczepienia profilaktyczne, zwalczanie chorób pasożytniczych i dermatologicznych, etc., są traktowane w bardzo profesjonalny sposób. Oczywiście w rachubę wchodzą wizyty domowe. Wszystkich zaintrygowanych zaprezentowaną propozycją zachęcamy szczerze do szybkiego zaznajomienia się z jej szczegółami na naszej witrynie www, ponieważ to właśnie tam znajdziesz masę szczegółowych informacji o nas i naszych usługach.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


2. Izolatory prądu elektrycznego - pastuchyborys.pl
  Borys to firma, która działa na polskim rynku od 1994 roku. Zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem stałych ogrodzeń elektrycznych. Jej oferta obejmuje następujące produkty panele ogrodzeniowe, poskromy, poidła dla bydła niezamarzające, paśniki, pastuchy elektryczne, izolatory do pastucha i inne. Tak szeroka oferta skierowana jest do rolników, hodowców zwierząt i hobbystów. Poszczególne produkty zostały solidnie przetestowane pod względem bezpieczeństwa, przydatności i funkcjonalności.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


3. Super Pupil
  Super Pupil - Strona internetowa na której możesz dodać zdjęcia swojego ulubionego zwierzątka. Łatwo i przyjemnie stworzysz internetową galerię zdjęć swojego zwierzaka. Głosujesz i zbierasz głosy na najfajniesze zwierzątko domowe. Co miesiąc do wygrania atrakcyjne nagrody. Pochwal się swoim domowym pupilkiem wśród znajomych i wygrywaj nagrody.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


4. Jamniki
  Jamniki. Hodowla jamników z Jeleniej Kotliny FCI. Jamnik - sprzedaż szczeniat. Jamnik krótkowłosy miniaturowy (Km) w Jamniki.info Jamnik (niem. Dackel) – jedna z ras psów pochodząca z Niemiec. Niemiecka nazwa oznacza w dosłownym tłumaczeniu "borsuczy pies", etymologia nazwy związana jest z jego zbliżoną do borsuków budową oraz wykorzystywaniem tej rasy do polowania na zwierzęta ryjące nory. Jamniki to bardzo radosne, ruchliwe psy znane ze skłonności do ścigania małych zwierząt i ptaków. Cechuje je upór i nieustępliwość, co utrudnia ich tresurę. Szczekają wyjątkowo głośno, dlatego maja predyspozycję do bycia dobrym psem stróżującym. Znane są ze swojego przywiązania i lojalności w stosunku do właściciela. Są towarzyskie, jednak obcych traktują z rezerwą i nieufnością. Przy odpowiednim ułożeniu jamnik może bardzo zaprzyjaźnić się z dzieckiem.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta


5. Gospodarstwo Rybackie Stawy
  Stawy - wieś położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie jędrzejowskim, w gminie Imielno pomiędzy Jędrzejowem a Pińczowem.
Stawy położone są w malowniczej dolinie Nidy. Większość stawów oparta jest na wodzie opadowej i małych ciekach, pierwszej klasy czystości. Mamy w ofercie materiał zarybieniowy oraz rybę konsumpcyjną różnych gatunków.
sze ryby mają wyjątkowe walory smakowe gdyż dokarmiane są tylko zbożem (kukurydzą, jęczmieniem, pszenicą i pszenżytem).
Jakość produkowanych ryb gwarantuje ścisła współpraca z Wojewódzkim Inspektoratem Weterynaryjnym w Kielcach.

Dysponujemy specjalistycznym transportem do przewozu ryb żywych.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Zwierzęta
Regiony , miasta > Świętokrzyskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0