Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.hotelewwarszawie.rezerwuje.com/    
Hotel Metropol
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Hotel Metropol - http://www.hotelewwarszawie.rezerwuje.com/
ID w katalogu 9498
Tytuł Hotel Metropol
Url http://www.hotelewwarszawie.rezerwuje.com/
Opis Hotel Metropol posiada w ofercie 191 wygodnie urządzonych pokoi gościnnych, które zostały wyposażone w bezprzewodowy Internet. Hotel mieści się przy ulicy Marszałkowskiej w ścisłym centrum Warszawy w pobliżu centrów handlowych, biznesowych, finansowych oraz rozrywki i kultury. Pałac Kultury i Nauki znajduje się naprzeciw hotelu, a Stare Miasto i Zamek Królewski dostępny jest w ramach wieczornego spaceru. Rezerwacji miejsca w pokoju można dokonać elektronicznie między innymi w serwisie rezerwuje.com.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe
Data Jan 28, 2013
Imię kontaktowe Mateusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. remont Warszawa
  Wykonujemy zarówno błyskawiczne remonty i adaptacje "w standardzie przemysłowym", jak i precyzyjne, bardzo dokładne prace "na wysoki połysk" w apartamentach o wysokim standardzie wykończenia wnętrz. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Skup Katalizatorów - unimetalrecycling.pl
  Unimetal Recycling to firma, zajmująca się współpracą z podmiotami w dziedzinie odzysku metali szlachetnych z katalizatorów. Zakres naszej działalności to skup i przeróbka katalizatorów ceramicznych oraz wielu innych pokrewnych elementów. Zapewniamy skuteczny, a zarazem bezpieczny i ekologiczny proces recyklingu prowadzący do wytopu metali szlachetnych z dostarczonego materiału. Naszym celem jest, odzyskanie do ponownego wykorzystania jak największej ilości metali szlachetnych z dostarczonego materiału.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Avis - węże do piaskowania
  Firma Avis zlokalizowana w Gdańsku oferuje szeroką gamę sprzęt do zabezpieczeń antykorozyjnych powierzchni. Dostarczamy urządzenia i akcesoria do malowania, piaskowania, metalizacji oraz mycia wysokociśnieniowego. Wśród naszych Klientów znalazło się wiele przedsiębiorstw montujących konstrukcje stalowe, firm budowlano-montażowych, firm budujących statki, przedsiębiorstw handlowych. Oferujemy agregaty malarskie, dysze i pistolety do malowania, akcesoria lakiernicze, wiele elementów do agregatów. W ofercie posiadamy także piaskarki do metali wraz z osprzętem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. AKSON Rehabilitacja Wrocław
  Zakład specjalizuje się w fizjoterapii dla osób po urazie kręgosłupa, a także dla wszystkich z porażeniami i niedowładami wynikającymi z chorób rdzenia kręgowego. Opracowuje się tutaj dla każdej takiej osoby indywidualny program leczenia, oparty na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych i badań laboratoryjnych. Program obejmuje m. in. kinezyterapię, terapię fizykalną. Zakład działa pod patronatem stowarzyszenia AXIS i jest pierwszym zakładem rehabilitacyjnym który wdrożył specjalistyczny program leczenia osób z paraplegią i tetraplegią. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Tłumaczenia językowe Werbatis
  Biuro Tłumaczeń Językowych WERBATIS to tłumaczenia w językach europejskich i pozaeuropejskich. Nasza specjalność to tłumaczenia pisemne zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne, techniczne. Dla klientów mamy konkurencyjne ceny, najwyższą jakość przekładu, minimum formalności. Gwarantujemy bezpieczne płatności online, krótkie terminy realizacji zleceń. Wykonujemy przekłady także na mało popularne języki, pozostając we współpracy z tłumaczami z różnych części świata.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0