Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://adwokat-wroclaw.biz.pl/    
Kancelaria prawna we Wrocławiu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kancelaria prawna we Wrocławiu - http://adwokat-wroclaw.biz.pl/
ID w katalogu 9504
Tytuł Kancelaria prawna we Wrocławiu
Url http://adwokat-wroclaw.biz.pl/
Opis Prowadzona przez adwokata Iwo Klisz kancelaria adwokacka z Wrocławia działa w dwóch sektorach usług prawnych. Pierwsza gałąź działalności kancelarii prawnej to obsługa osób fizycznych w zakresie spraw rodzinnych, spadkowych, cywilnych i karnych. Prowadzimy sprawy o rozwód, o nabycie spadku czy alimenty, a także udzielamy porad prawnych z zakresu tych dziedzin prawa.
Drugi sektor to obsługa prawna przedsiębiorców. Zapewniamy wsparcie prawne w sprawach związanych z zawieraniem, realizacją i rozwiązywaniem kontraktów handlowych, zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników oraz prowadzimy postępowania rejestrowe.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe adwokat wrocław   kancelaria prawna wrocław   kancelaria adwokacka wrocław
Data Feb 4, 2013
Imię kontaktowe Iwo Klisz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat, prawo gospodarcze, Kancelaria w Krakowie
  Nasza kancelaria adwokacka mieści się w Krakowie, a dokładniej dosłownie w samym centrum Krakowa. Adwokat Tombarkiewicz jest absolwentką Wydziału Prawa UJ, który ukończyła w 2009 roku. Prowadzimy ogólne doradztwo i obsługę w bieżącej działalności firm oraz występujemy w imieniu Klientów w sporach sądowych.

Jakie sprawy prowadzimy?

Prawo cywilne oraz postępowanie cywilne:

- Prawo umów,
- Prowadzimy sprawy cywilne,
- Odzyskiwanie należności,
- Obrót nieruchomościami.

Prawo dla branży fitness:

- Prawo dla trenerów,
- Obsługa klubów fitness.

Prawo obrotu gospodarczego:

- Prawo spółdzielcze,
- Prawo własności intelektualnej,
- Prawo spółek handlowych,
- Bieżące doradztwo działalności gospodarczej,
- Prawo międzynarodowe.

Zachęcamyjuż dzisiaj do odwiedzenia kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Tani notariusz we Wrocławiu - notariusz-wroclaw24.pl
  Wrocławski notariusz / Kancelaria Notarialna to rzetelne czynności notarialne oraz fachowa pomoc prawna w godzinach pracy firmy oraz w indywidualnie ustalanych terminach. Naszym zadaniem jest dokonywanie czynności, którym konkretne strony chcą nadać formę notarialną. Sporządzamy więc akty notarialne, protokoły, poświadczenia, protesty weksli, czeków, wpisy, wyciągi dokumentów, odpisy itd. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, szanując zasady poufności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Prawo transportowe
  Prawo transportowe w okresie ostatnich kilkudziesięciu lat podlegało licznym zmianom. Globalizacja gospodarcza spowodowała, że na znaczeniu nabrał transport międzynarodowy. Przedsiębiorca nie może zatem ograniczyć się wyłącznie do znajomości przepisów własnego kraju. Brak dostatecznej znajomości norm prawa międzynarodowego może spowodować nałożenie na przedsiębiorcę wysokich kar a w niektórych przypadkach nawet zatrzymaniem transportu. Powyższe sytuacje znacząco ograniczają opłacalność prowadzonej działalności a w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do jej zakończenia. Na rynku usług prawniczych funkcjonują kancelarie zajmujące się profesjonalną obsługa przewoźników i spedytorów, korzystanie z ich usług skutecznie minimalizuje ryzyko i koszty prowadzonej działalności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Prawnik zaprasza na porady prawne
  W ramach stałej umowy na obsługę prawną dla osób fizycznych lub firm z dzielnic Wola i Ochota prawnik świadczy usługi prawne z zakresu wyznaczonych przez Klienta gałęzi prawa. W zamian za cykliczną, niezmienną opłatę Klient z dzielnicy Ochota lub Wola uzyskuje bez dodatkowych opłat wybrany przez siebie pakiet usług o charakterze prawnym. Z usług tych za pośrednictwem radcy prawnego może korzystać w dogodnym dla siebie momencie. Abonament prawny oraz doradztwo prawne które zapewnia prawnik dostępne są dla Klienta zawsze kiedy go potrzebuje bez pobierania od Klienta dodatkowych opłat. Cykliczna i stała opłata jest znacząco niższa od opłaty pobieranej przy świadczeniu przez radcę prawnego każdej usługi prawnej z osobna w ramach zwykłej pomocy prawnej. Żaden z naszych prawników nie pobiera opłat rejestracyjnych związanych z zawarciem umowy. Zachęcamy do korzystania z pomocy prawnej oraz księgowej również Klientów z innych dzielnic niż Wola czy Ochota.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. prawnik kraków
  Kancelaria zapewnia usługi kompleksowej obsługi prawnej, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych. Prowadzimy także doradztwo podatkowe. Nasze doświadczenie gwarantuje skuteczność naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0