Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://adwokat-wroclaw.biz.pl/    
Kancelaria prawna we Wrocławiu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kancelaria prawna we Wrocławiu - http://adwokat-wroclaw.biz.pl/
ID w katalogu 9504
Tytuł Kancelaria prawna we Wrocławiu
Url http://adwokat-wroclaw.biz.pl/
Opis Prowadzona przez adwokata Iwo Klisz kancelaria adwokacka z Wrocławia działa w dwóch sektorach usług prawnych. Pierwsza gałąź działalności kancelarii prawnej to obsługa osób fizycznych w zakresie spraw rodzinnych, spadkowych, cywilnych i karnych. Prowadzimy sprawy o rozwód, o nabycie spadku czy alimenty, a także udzielamy porad prawnych z zakresu tych dziedzin prawa.
Drugi sektor to obsługa prawna przedsiębiorców. Zapewniamy wsparcie prawne w sprawach związanych z zawieraniem, realizacją i rozwiązywaniem kontraktów handlowych, zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników oraz prowadzimy postępowania rejestrowe.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe adwokat wrocław   kancelaria prawna wrocław   kancelaria adwokacka wrocław
Data Feb 4, 2013
Imię kontaktowe Iwo Klisz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Baza prawna
  Serwis internetowy poświęcony zagadnieniom prawnym. Można tu znaleźć wzory dokumentów wraz z ustawami, monitor polski, Konstytucję RP, akty prawne, ustawy podatkowe . Serwis posiada pokaźną bazę adresową adwokatów, notariuszy, doradców podatkowych oraz instytucji państwowych takich jak sądy, prokuratury, urzędy skarbowe, oddziały ZUS.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Adwokat Kamila Kopczyńska
  W ofercie kancelarii adwokackiej prowadzonej przez panią adwokat Kamilę Kopczyńską znajdują się przede wszystkim usługi związane z kompleksową pomocą dotyczącą spraw karnych. Kancelaria posiada swoją główną siedzibę w Bydgoszczy oraz oddział w Złotowie. Oprócz spraw karnych zajmuje się też sprawami odszkodowawczymi, o podział majątku, czy też sprawami rozwodowymi. Klienci mogą też skorzystać z profesjonalnych porad online. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Wrzeciono Andrzej - adwokaci w Zabrzu
  Kancelaria adwokacka mieści się w Rudzie Śląskiej. Obsługuje klientów, jacy mieszkają w Rudzie Śląskiej, Zabrzu również okolicy. Prowadzi sprawy z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, handlowego oraz z prawa handlowego. Adwokat Andrzej Wrzeciono wykonuje usługi prawne dla klientów indywidualnych i firm. Tworzy umowy, pozwy także pisma procesowe. Poza tym współpracuje z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi. Klienci reprezentowani są przed sądami również organami administracji. Godziny przyjęć w kancelarii adwokata Andrzeja Wrzeciono to poniedziałek - czwartek w godzinach od 15:00 do 17:30. Dane adresowe podano na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Adwokat Rzeszów
  Kancelaria Prawna Dorota Misior-Simoni oferuje kompleksową obsługę podmiotów w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, w tym sprawy o rozwód i separację, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego, zakładania i rejestracji spółek w KRS, windykacji należności, przygotowywania skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka oraz doradztwa prawnego podczas obrotu nieruchomościami, a także w zakresie odzyskania utraconych nieruchomości
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria w Inowrocławiu
  Doświadczenie zawodowe i zdane egzaminu adwokackiego Pani adwokat na doradzanie ludziom w sprawach prawnych w dziedzinach spraw rodzinnych, gospodarczych, prawnych itd. Adwokat Dorota Brejza dysponuje kilkugodzinnymi sesjami, ale także odpowie na pojedynczych spotkaniach. Kancelaria Inowrocław dostarcza rad, które pomogą w bieżących sprawach jak i te dotyczące przyszłości. Zapraszamy do zaglądania na stronę internetową, gdzie mogą dowiedzieć się Państwo szczegółowych informacji o działalności kancelarii i doświadczenia zawodowego Pani adwokat.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0