Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://adwokat-wroclaw.biz.pl/     Kancelaria prawna we Wrocławiu 0.00 z 5 0
Kancelaria prawna we Wrocławiu - http://adwokat-wroclaw.biz.pl/
ID w katalogu 9504
Tytuł Kancelaria prawna we Wrocławiu
Url http://adwokat-wroclaw.biz.pl/
Opis Prowadzona przez adwokata Iwo Klisz kancelaria adwokacka z Wrocławia działa w dwóch sektorach usług prawnych. Pierwsza gałąź działalności kancelarii prawnej to obsługa osób fizycznych w zakresie spraw rodzinnych, spadkowych, cywilnych i karnych. Prowadzimy sprawy o rozwód, o nabycie spadku czy alimenty, a także udzielamy porad prawnych z zakresu tych dziedzin prawa.
Drugi sektor to obsługa prawna przedsiębiorców. Zapewniamy wsparcie prawne w sprawach związanych z zawieraniem, realizacją i rozwiązywaniem kontraktów handlowych, zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników oraz prowadzimy postępowania rejestrowe.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe adwokat wrocław   kancelaria prawna wrocław   kancelaria adwokacka wrocław
Data Feb 4, 2013
Imię kontaktowe Iwo Klisz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Rozwód - dominikfilip.pl
  W ramach oferty naszej kancelarii zapewniamy wykonanie usług w ramach takich dziedzin prawnych jak odszkodowania i ochrona dóbr osobistych, rozwód, podział majątku, sprawy spadkowe i dział spadku. Nasza Kancelaria Adwokacka Dominik Filip jest w stanie zapewnić zarówno profesjonalne realizowanie działań a także zaangażowanie przy realizowaniu poszczególnych spraw. Zapewniamy również realizowanie porad prawnych gdzie wykonujemy również porady prawne za pośrednictwem internetowej strony co pozwala na wstępne uzyskanie informacji prawnej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adam Bielan - Poseł do Parlamentu Europejskiego
  Adam Jerzy Bielań w latach 2009-2014 został uznany za najaktywniejszego polskiego posła w Parlamencie Europejskim. Jego kancelaria rozwiązuje problemy, które wchodzą w skład kompetencji Parlamentu Europejskiego. Można w niej składać petycje, skargi i wnioski mające na celu zwrócenie uwagi Parlamentu Europejskiego na łamanie praw obywatelskich przez państwa członkowskie. Dodatkowo kancelaria organizuje staże i wyjazdy dla studentów, dzięki którym mogą oni zdobyć bezcenną wiedzę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria Witkowska i Partnerzy
  Zdajemy sobie sprawę, że bardzo często ludzie potrzebują profesjonalnego doradztwa podatkowego. Kancelaria Prawa Gospodarczego i Konsumenckiego Witkowska & Partnerzy oferuje swoją pomoc. Jesteśmy przygotowani na różne problemy naszych klientów. Oto niektóre, które możemy wam zaoferować: optymalizacja rozliczeń podatkowych przedsiębiorców i osób fizycznych, szkolenia podatkowe, tworzenie procedur i regulaminów podatkowych oraz doradztwo w zakresie cen transferowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Legal Advices - Twoje Porady Prawne
  Najnowszy system porad prawnych w Polsce. Masz problem prawny ? - nasi prawnicy są do Twojej dyspozycji. Sprawdź nas - wycena porady prawnej jest darmowa!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy
  Masz problemy z prawem? Potrzebujesz pomocy? Prędzej czy później będziesz potrzebował dobrego prawnika który pomoże rozwikłać problem. Odwiedź już teraz stronę Bartosiak & Wspólnicy. Na rynku działamy już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. Nasi prawnicy to eksperci którzy ukończyli najlepsze uczelnie w kraju. Dbamy o swoich klientów oraz zawsze dążymy do pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej na temat oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0