Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dentalproject.pl     Dentysta we Wroclawiu 0.00 z 5 0
Dentysta we Wroclawiu - http://www.dentalproject.pl
ID w katalogu 9566
Tytuł Dentysta we Wroclawiu
Url http://www.dentalproject.pl
Opis Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia i okolic. Serdecznie zapraszamy do gabinetu dentystycznego we Wrocławiu przy ulicy Bezpiecznej 2. Wykonujemy pełne i kompleksowe usługi stomatologiczne: ortodoncja, implanty, endodoncja, wybielanie zębów. Obsługujemy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Gabinet zapewnia opiekę stomatologiczną od pierwszej wizyty, poprzez leczenie, wizyty kontrolne i późniejszy system gwarancji na wykonane usługi. Pragniemy zaoferować Państwu profesjonalne i najnowocześniejsze usługi. Nasi pracownicy stale kształcą się na specjalistycznych kursach w kraju i za granicą. Naszym celem jest komfortowy przebieg leczenia i pełna satysfakcja naszych pacjentów. To nasz cel nadrzędny. Zapraszamy!
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe dentysta wrocław   ortodoncja wrocław   stomatolog wrocław
Data Feb 19, 2013
Imię kontaktowe michał tochman
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień
  Na stronie kliniki terapii uzależnień Versusmed znajdą państwo ofertę terapeutyczną oraz szereg artykulów opisujących mechanizmy powstawania uzależnień a także metody leczenia alkoholizmu, patologicznego hazardu oraz lekomanii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy naszej kliniki opracowali autorski program leczenia alkoholizmu ( a potem całej terapii uzależnień), który wyróznia sie wysoka skutecznością. Nasz program leczenia uzalezneiń opiera sie na połączneiu terapii psychologicznej z leczeniem odwykowym, przy minimalnej ingerencji farmakologicznej. Dzięki temu nasza klinika osiąga długotrwałe efekty w leczeniu alkoholizmu czy hazardu. Nasze metody pozwalają nie tylko zastopować rozwój uzależneineia po odwyku, ale także wytrwać w abstynecncji - a to, a nie chwilowa poprawa jest pzrecież głównym celem każdej kliniki zajmującej się terapią uzależnień. Unikakmy kontrowersyjnych i ryzykownych dla zdrowia rozwiąząń takich jak stosowanie esperalu w leczeniu alkoholizmu czy błyskawiczny, kilkudniowy odwyk.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Dentysta Rzeszów
  Zdrowy i piękny uśmiech oraz zadowolenie pacjenta jest celem wszystkich zabiegów profilaktyczno-leczniczych przeprowadzanych w naszym Centrum Osiągamy to stosując piaskowanie i wybielanie zębów, kosmetyczne wypełnianie, uzupełnienienia protetyczne osadzone na implantach lub własnych zębach oraz zabiegi poprawiające estetykę własnych zębów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Dentysta Wilanów | Smile Makers
  Smile Makers to miejsce na warszawskim Wilanowie, gdzie każdy dentysta zadba nie tylko o Twój zdrowy i piękny uśmiech, ale również Twoje samopoczucie i komfort psychiczny. W klinice znajduje się kilka nowocześnie wyposażonych gabinetów, gdzie wykonywane są takie zabiegi jak: stomatologia zachowawcza, endodoncja, leczenie dzieci. Leczenie pacjentów w znacznej mierze opiera się na wykorzystaniu mikroskopu co gwarantuje najlepszą diagnostykę. Zapraszamy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie


4. ALMADENT wybielanie zębów w Rzeszowie
  NZOZ Alamdent, Punkt stomatologiczny z Rzeszowa, wykonuje zabiegi dentystyczne, profilaktyczne i protetyczne. Dla klientów, którzy wymagają leczenia stomatologicznego realizowane są zabiegi wybielania, a także wypełnianie i terapie kanałowe zębów. Jeżeli pacjent potrzebuje leczenia zapobiegawczego to oferowane jest lakowanie i lakierowanie zębów. Punkt dentystyczny wykonuje zabiegi protetyczne, które stosowane są do korony lanej, a także protez akrylowych oraz szkieletowych. W gabinecie pracuje pięciu lekarzy stomatologów, którzy wykonają zabiegi w sposób bezbolesny. Więcej wiadomości o gabinecie podanych jest na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. GRUPER,NFZ GRUPER,JGP GRUPER,ROZLICZENIA NFZ - SMARTGRUPER
  Smart Gruper- szybkie i efektywne rozliczanie z NFZ za wykonane
usługi medyczne.Nowoczesny gruper i optymalizator,który wspomaga rozliczenia
kontraktów zawieranych pomiędzy świadczeniodawcą (szpitalem,przychodnią) a NFZ.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0