Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://pogotowie-kanalizacyjne.com/     Czyszczenie kanalizacji we Wrocławiu 0.00 z 5 0
Czyszczenie kanalizacji we Wrocławiu - http://pogotowie-kanalizacyjne.com/
ID w katalogu 9579
Tytuł Czyszczenie kanalizacji we Wrocławiu
Url http://pogotowie-kanalizacyjne.com/
Opis Przetykania i udrażnianie kanalizacji to tylko kropelka w morzu usług, jakie oferuje pogotowie kanalizacyjne Krecik z Wrocławia. Firma składa się z wysoce doświadczonych i świetnie wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, dla których nie ma rzeczy niemożliwych- wykonają praktycznie każdego rodzaju usługę hydrauliczną i kanalizacyjną między innymi dzięki nowoczesnemu sprzętowi, który jest przepustką nawet do najbardziej zapchanych rur czy najtrudniejszych awarii. Profesjonalizm i niskie ceny.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród
Słowa kluczowe hydraulik   hydraulik wrocław   hydraulik we wrocławiu   pogotowia kanalizacyjne   usługi kanalizacyjne   kanalizacja wrocław   kanalizacja we wrocławiu
Data Feb 22, 2013
Imię kontaktowe pogotowie-kanalizacyjne.com
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Świadectwa energetyczne budynków RadomŚwiadŚEko Projekt - ?wiadectwa Energetyczne Radom
  Wiodącą działalnością firmy jest sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych) budynków: mieszkalnych, usługowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, lokali mieszkalnych jak i doradztwo techniczne w tej dziedzinie.
Świadczymy również usługi w zakresie pomiarów odbiorczych i okresowych instalacji elektrycznych.
Posiadamy wymagane uprawnienia, umiejętności, doświadczenie, zaawansowane programy i narzędzia do wykonywania wyżej wymienionych prac.
Terenem działania firmy jest województwo mazowieckie i województwa ościenne.
Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów z każdego zlecenia wywiązujemy się rzetenie, terminowo, zachowując przy tym konkurencyjne ceny.
Dołącz do grona naszych klientów, zapraszamy!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów


2. LLS Grzegorz Palmer
  Potrzebują Państwo fachowych usług elektrycznych? My świadczymy je od kilkunastu lat. Serdecznie zapraszamy na witrynę internetową pomiary-audyt.pl, gdzie prezentujemy naszą działalność i całą ofertę. Zajmujemy się realizacją okresowych oraz odbiorczych pomiarów elektrycznych. Usługi takiego typu oferujemy klientom prywatnym i także firmom. Pomiary realizujemy w zakładach pracy, rozdzielniach, na stacjach paliw, placach budowy itp. Ponadto mamy doświadczenie i także kwalifikacje jakie umożliwiają zaprojektowanie i także tworzenie instalacji elektrycznych. Nasze instalacje działają sprawnie. Gwarantujemy najtrwalsze komponenty i także własne zaplecze techniczne. W naszej firmie mogą Państwo uzyskać obowiązkowe świadectwo energetyczne dla wszelkich budynków. Misją przedsiębiorstwa jest wspieranie posiadaczy domu lub mieszkania w skutecznym wykorzystywaniu energii elektrycznej. Współpraca z nami przełoży się na konkretne zyski w tym zakresie. Mamy pewności jak przeprowadzać użyteczność energetyczną oraz chętnie dzielimy się tym z naszymi klientami.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Prasy krawędziowe
  Oferujemy bogato wyposażone prasy krawędziowe, w standardzie i na specjalne zamówienie. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów, oferując prasy krawędziowe o różnej sile nacisku i długości gięcia. Dostępne modele to prasy krawędziowe HFT, HFE oraz HFP.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Montaż podłogi drewnianej - bento-podlogi.pl
  Firma Bento z Białegostoku to uznany na rynku dystrybutor wysokiej jakość podłóg drewnianych. W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór podłóg laminowanych i winylowych. Proponujemy również wysokiej jakości akcesoria wykończeniowe. U nas możesz zaopatrzyć się w nowoczesne podłogi od renomowanych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalny montaż naszych podłóg. Gwarantujemy korzystne ceny i ekspresową realizację zamówień. Skorzystaj z naszej oferty.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Nitownice FAR
  W sprzedaży firmy FIDI znajdziemy takie narzędzia pneumatyczne jak nitownice Lobster a także szereg elementów do nitowania: nity w tym nity drążone. Dostępne dla klienta są także nitonakrętki oraz elemnty wciskane PEM.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0