Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.biorezonans.zgora.pl     Medycyna Naturalna. Biorezonans 0.00 z 5 0
Medycyna Naturalna. Biorezonans - http://www.biorezonans.zgora.pl
ID w katalogu 9712
Tytuł Medycyna Naturalna. Biorezonans
Url http://www.biorezonans.zgora.pl
Opis Gabinet oferuje biorezonansowe testy alergiczne, badania na pasożyty metodą Volla, badania na candide, badanie żywej kropli krwi pod mikroskopem w jasnym polu widzenia, odczulanie alergii, terapie biorezonansowe, wspomagające leczenie chorób całego organizmu, terapie antynikotynową skutecznie pomagającą rzucić palenie. Prowadzi oczyszczanie organizmu z pasożytów, grzybów, toksyn sposobami naturalnymi. Specjalizuje się w terapii homeopatycznej. Są to usługi dla tych, którzy szukają naturalnych metod leczenia.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Regiony , miasta > Lubuskie
Słowa kluczowe testy alergiczne   testy alergiczne zielona góra   testy na alergie   badanie na pasożyty   biorezonans   odczulanie alergii   terapia antynikotynowa
Data Apr 9, 2013
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Psychoterapia - kcp.com.pl
  Krakowskie Centrum Psychodynamiczne to ośrodek psychoterapeutyczny i szkoleniowy, który skupia profesjonalistów psychoterapeutów i superwizorów. Istnieje od 1993 roku. Jak sama nazwa wskazuje, mieści się w Krakowie. Oferta danego centrum obejmuje Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej, Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, a także Psychoterapie. Absolwenci oferowanych szkoleń otrzymują certyfikaty renomowanych stowarzyszeń jak na przykład PTPPd, które są akceptowane przez NFZ.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Woda z naturalną zawartością jodu
  Na internetowej stronie woda-lecznicza.pl można złożyć zamówienie na mineralne wody lecznicze, które są wydobywane ze źródeł w okolicach Szczawy. Udostępniane są informacje na temat ich prawidłowego dawkowania oraz oddziaływania w przypadku konkretnych chorób. Można zapoznać się także z rekomendacjami lekarzy. Wody są przeznaczone nie tylko do ich spożywania, ale również wykonywania inhalacji. W ofercie znaleźć można trzy rodzaje wód: Dziedzilla, Hanna i Szczawa I. Każda z nich wydobywana jest ze źródła o takiej samej nazwie. Sprzedawane są w formie miesięcznych kuracji.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Gabinet psychiatryczny LMC w Poznaniu
  Czujesz się bezsilny? Doświadczasz trudności podczas wychowywania dzieci? Odwiedź koniecznie klinikę LMC, która proponuje najwyższej jakości usługi z zakresu psychoterapii i psychiatrii. W naszej ofercie znajdziesz terapię małżeńską i par, psychoterapię indywidualną, a także konsultacje psychologiczne. Nasz doświadczony psychiatra oferuje również konsultacje psychiatryczne, które będą idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na zaburzenia osobowości.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Naturalne suplementy diety - SanaVita - sklep internetowy
  Sklep internetowy SanaVita oferuje bardzo dobrej jakości naturalne suplementy diety i kosmetyki. Tutaj kupisz kwasy omega 3, nutraceutyki, preparaty na robaki i grzyby, witaminy, minerały, proszek zasadowy, oleje, sok noni, krzem organiczny oraz wiele innych naturalnych suplementów. Ofertę uzupełniają produkty z naturalnych surowców do pielęgnacji skóry i włosów takie jak szampon z amlą, farba do włosów henna, olejki do włosów.
Nasze motto to: Bądź zdrowy. Doceń życie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Pasożyty Kuracja oczyszczająca Paraprotex
  Większość osób sądzi, że pasożyty są reliktem przeszłości, która charakteryzowała się brakiem warunków sanitarnych i niskim poziomem higieny. Jednak inwazja "intruzów" jest obecnie bardziej powszechna niż nam się to może wydać. Naukowcy oceniają, że około 25% populacji jest zakażona jednym lub wieloma pasożytami. I nie dotyczy to tylko krajów Trzeciego Świata, ale również nowoczesnych społeczeństw.Przykładem mogą być owsiki, które występują u ludzi na całej kuli ziemskiej. Tylko w Polsce zarażonych jest 17% dorosłych i 38% dzieci.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0