Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.derma-puls.com.pl     Mikrodermabrazja 0.00 z 5 0
Mikrodermabrazja - http://www.derma-puls.com.pl
ID w katalogu 974
Tytuł Mikrodermabrazja
Url http://www.derma-puls.com.pl
Opis Mikrodermabrazja polega na mechanicznym usunięciu zewnętrznej warstwy naskórka. Wskazań do zabiegu mikrodermabrazji jest wiele: odmładzanie skóry,usuwanie zmarszczek oraz leczenie trądziku.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe depilacja laserowa   mikrodermabrazja   depilacja   botox   wrocław
Data Dec 5, 2008
Imię kontaktowe Tomi
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Narkomania, alkoholizm, nikotynizm – porady i pomoc
  Wszystko na temat używek i uzależnień. Cała prawda o skutkach zażywania narkotyków, palenia czy picia alkoholu. Otrzymasz tutaj pomoc a może i sam pomożesz wyjść z uzależnienia. Dołącz do społeczności, która odrzuca wszystkie rodzaje uzależnień.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Chirurgia plastyczna twarzy - Linea Corporis
  LINEA CORPORIS to profesjonalna klinika z Warszawy. Zajmujemy się szeroko rozumianą chirurgią plastyczną. Dla nas nie jest to tylko i wyłącznie dziedzina medycyny, ale także sztuka. Wiemy jak ważne, dla każdego z nas jest piękno, dlatego też podchodzimy do tego bardzo profesjonalnie i skrupulatnie. Nasza strona powstała w celach informacyjnych. Mogą tu Państwo nabyć szereg informacji o chirurgii plastycznej, co ułatwi podjąć Państwu decyzję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Ortodonta - Kłodzko
  Strona internetowa Ortolident jest poświęcona w pełni usługom dalej prezentowanym. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem prac związanych ze stomatologią i ortodoncją. Wykonujemy zlecenia związane z tematem stomatologia ogólna, ortodonta Kłodzko, kosmetyka zębów, poradnia dentystyczna, protetyka, itp.
Nasz gabinet zatrudnia tylko wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania swojej pracy. Dzięki temu nasze usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Zarejestruj się dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu który znajdziesz na naszej stronie www. Nasz gabinet uprzejmie zaprasza do współpracy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie


4. Psychoterapia Gestalt
  Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące oferty gabinetu psychoterapii Gestalt w Warszawie. Psychoterapeuta zaprasza na konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Sprawdź jakie korzyści możesz uzyskać dzięki psychoterapii Gestalt.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Terapia rodzinna w Katowicach
  Częstym problemem dla rodziców jest to, że dziecko jest nadaktywne, agresywne, niezbyt śmiałe czy jąka się z bliżej nieznanych przyczyn. Nie są to objawy oznaczające jakieś wielkie problemy, ale już wystarczające, aby trzeba było zająć się problemem zanim rozwinie się w coś poważniejszego. Warto skorzystać z oferty Fabryki Szczęśliwości, gdzie prowadzone są warsztaty dla rodziców z zakresu skutecznej komunikacji i rozwiązywania problemów dzieci. Fabryka to również miejsce dla dzieci, gdzie zostaną wysłuchane, zrozumiane i przez odpowiednie metody odciążone od swoich problemów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0