Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://tekstyl-druk.pl    
flagi, banery - druk na tkaninie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
flagi, banery - druk na tkaninie - http://tekstyl-druk.pl
ID w katalogu 98
Tytuł flagi, banery - druk na tkaninie
Url http://tekstyl-druk.pl
Opis Drukarnia wielkoformatowa drukująca na tkaninach, począwszy od zwiewnych tkanin flagowych, na grubszych tkaninach nieprzemakalnych kończąc (nadających się na namioty, banery, reklamę dmuchaną). Jako nieliczni albo i jedyni w Polsce drukujemy na tkaninie niepalnej. Posiadamy topowy model plotera termosublimacyjnego o doskonałej jakości wydruku!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet > Reklama i marketing
Słowa kluczowe druk na tkaninie   flagi   banery reklamowe   flagi reklamowe   reklama wielkoformatowa   druk wielkoformatowy
Data Feb 11, 2008
Imię kontaktowe Pawel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Transport ADR
  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa PetroInter. Dzięki wnikliwej obserwacji rynku i dobrze prosperującej firmie udało nam się rozszerzyć naszą ofertę o zbiorniki do dystrybucji i magazynowania oleju napędowego. Działalność firmy Petrointer sięga roku 2001. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami stałej współpracy, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub też mailowy. Siedzibę firmy Pterointer znaleźć Państwo mogą w Markach przy ulicy Małachowskiego 6/34. Zapraszamy na www.petrointer.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. Milamet - wiercenie w stali nierdzewnej
  Jesteśmy wyjątkową firmą, która od wielu lat wykonuje usługi frezowania oraz produkcji seryjnej elementów metalowych i wielu różnych podzespołów. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologie dzięki, którym jesteśmy w stanie wykonywać produkcję na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz do każdego zlecenia. Charakteryzuje nas nie tylko nowoczesny sprzęt, wszechstronność oraz kompleksowość usług. Warto zdecydować się na nasze usługi. Zapraszamy bardzo serdecznie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Fotobudka w Poznaniu - grupa-ok.pl
  Jesteśmy firmą, która zapewnia naszym klientom możliwość wynajęcia nowoczesnej foto budki na zabawę. W naszej firmie zapewniamy urządzenia, które są bardzo wygodne w użytkowaniu a jednocześnie pozwalają na wykorzystanie ich w ramach różnego rodzaju imprez począwszy od imprez okolicznościowych, poprzez firmowe eventy, aż po wesela. Foto budki dostępne w naszej firmie pozwalają na wykonanie zdjęć z wykorzystaniem wielu ciekawych efektów. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Stowarzyszenie Centrum Reprywatyzacji Przyjazna Warszawa
  Strona internetowa www.przyjazna-warszawa.pl to wizytówka Stowarzyszenia Centrum Reprywatyzacji Przyjazna Warszawa, które zostało zapoczątkowane na rzecz obywateli pokrzywdzonych przez decyzje władz Warszawy. Ich podstawowym celem jest walka o przywrócenie praw do gruntów mieszkańcom i ich prawnym spadkobiercom, którzy w latach pięćdziesiątych zostali pozbawieni swoich majątków w centrum miasta na rzecz skutecznej rozbudowy centrum miasta. Drugim, równie istotnym celem jest walka o rekompensaty w imieniu osób, które zostały pokrzywdzone przez powiększanie się i pracę lotnisk warszawskich: bądź utraciły domy, bądź ich mienie straciło na wartości, a sami muszą zmagać się z hałasem i trudnymi dojazdami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Grawer.com.pl™ • Zakład Grawerski Paweł Sitko • Grawerowanie
  Grawerowanie Katowice. Szeroka oferta usług grawerskich na terenie całej Polski- stemple, tablice, żetony, medale, znaczki, plombownice, zegarki, matryce i wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0