Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://polishdruk.pl/    
Kalendarze ze zdjęciami
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Kalendarze ze zdjęciami - http://polishdruk.pl/
ID w katalogu 9814
Tytuł Kalendarze ze zdjęciami
Url http://polishdruk.pl/
Opis Kalendarze są bardzo skuteczną formy reklamy. Na rynku znajduje się wiele odmian – kalendarze jednodzielne, trójdzielne, plakatowe, spiralowe, biurkowe. Każdą z wymienionych form kalendarza może wyprodukować firma Polish Druk. Kalendarze jednodzielne oraz trójdzielne posiadają czerwone przesuwne okienko, dzięki któremu można dokładnie za znaczyć aktualną datę. Gotowy produkt cechuje wysoka jakość wykonania. Kalendarze są skuteczną i długoterminową formą reklamy – zazwyczaj na rok, ale te z interesującą grafiką nawet na dłużej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Słowa kluczowe fotoksiążki   drukarnia bydgoszcz   fotokalendarze   kalendarze ze zdjęciami   druk cyfrowy warszawa
Data Jun 2, 2013
Imię kontaktowe polishdruk.pl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Agencja Tłumaczy Zawodowych
  ABC Lingua Agencja Tłumaczy Zawodowych. Tłumaczenia techniczne to nasza specjalność. Tłumaczymy szybko i bezbłędnie wszelkiego rodzaju dokumenty: tłumaczenia pisemne, przysięgłe, techniczne, specjalistyczne. Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonywane są bez opóźnień, w wyznaczonych terminach. Gwarantujemy miłą, profesjonalną obsługę, najwyższą jakość usług oraz możliwość wykonania tłumaczenia w trybie przyspieszonym. Zapraszamy do korzystania z naszych usług
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Projektory wypożyczenia
  Firma mMedia zajmuje się wypożyczaniem wysokiej klasy sprzętu multimedialnego. Potrzebujesz komputera lub projektora na imprezę firmową lub szkolenia pracowników dobrze trafiłeś wypożyczymy ci sprzęt dostarczymy i zainstalujemy potrzebne urządzenia oferujemy też wsparcie techniczne w trakcje szkolenia. Ceny wypożyczenia sprzętu są bardzo niskie zachęcamy do odwiedzenia strony i skorzystania z naszej oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. IZOSERWIS zabezpieczenia antykorozyjne
  Firma IzoSerwis prowadzi swą działalność od 2007 roku. Specjalizuje się w realizowaniu izolacji termicznych i przemysłowych. Z jej usług korzystają takie branże jak budownictwo, przemysł chemiczny i spożywczy. IzoSerwis zajmuje się zabezpieczaniem struktur stalowych, zbiorników paliw oraz instalacji ciepłowniczych. Robi izolacje komór chłodniczych, instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zabezpiecza je płaszczami ochronnymi stworzonymi z blach ocynkowanych aluminiowych. Wszelka z prac wykonywana jest dokładnie z projektami technicznymi sporządzonymi przez zamawiającego. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Największe przyczepy reklamowe
  Jako firma zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie reklamy mobilnej, a także wynajmu standardowej powierzchni reklamowej przy wielkich ciągach komunikacyjnych i w centrach miast. To Państwo decydują na jak długo chcą wypożyczyć nośnik. Oferujemy wiele abonamentów w korzystnych cenach. Możliwy jest także wykup ekspozycji ruchomej i wielu innych opcji dodatkowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy także do bezpośredniej formy kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Strony www Olsztyn - artneo.pl
  Ofertą agencji interaktywnej Artneo są usługi agencji interaktywnej w zakresie tworzenia i projektowania stron internetowych i sklepów online. Ponadto firma świadczy też szeroki zakres usług brandingowych, czy w zakresie hostingu i obsługi IT. Klienci mogą też liczyć na systemy dedykowane, jak też i szereg innych usług w zakresie poligrafii. Firma ta gwarantuje niezwykle skuteczne oraz profesjonalne usługi w niezwykle atrakcyjnych cenach. Więcej na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0