Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lekarz-umyslu.pl/    
Psychiatra - Solec Kujawski
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Psychiatra - Solec Kujawski - http://lekarz-umyslu.pl/
ID w katalogu 9816
Tytuł Psychiatra - Solec Kujawski
Url http://lekarz-umyslu.pl/
Opis Specjalistyczne porady psychiatryczne dla osób pełnoletnich, które są w pełni zdecydowane na współpracę z lekarzem i poddanie się jego sugestiom i zaleceniom. Miła i przyjem na atmosfera podczas rozmów. Zbadanie problemu pacjenta i doradztwo w zakresie jego leczenia. Profesjonalna opieka wykwalifikowanego lekarza specjalisty psychiatry. Pomoc w leczeniu fobii i lęków, zaburzeń pamięci, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, zaburzeń odżywiania czy depresji i innych upośledzeń umysłowych.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe psychiatra bydgoszcz   psychiatra solec kujawski   psychiatra   psychiatra w bydgoszczy   psychiatra w solcu kujawskim   psychiatra kontakt
Data Jun 2, 2013
Imię kontaktowe lekarz-umyslu.pl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Gdyńskie Centrum Psychoterapii
  Gdyńskie Centrum Psychoterapii. Profesjonalna
pomoc psychologiczna: grupowa, indywidualna, terapia par; długoterminowa i krótkoterminowa; dla dorosłych i młodzieży. Różne podejścia: psychoanaliza, Gestalt, psychodynamiczne, systemowe.

Depresja, kryzysy życiowe, nerwica, stres, rozwód lub brak satysfakcji w związkach, samotność, problemy rodzinne to częste przyczyny zgłoszeń do psychologa.

Niejednokrotnie nerwica odczuwana jest jako trwale towarzyszący i trudno uchwytny niepokój, depresja jako smutek odbierający satysfakcję z życia i radość. Niekiedy człowiek, który miał być opiekunem, albo partnerem rozczarowuje, zawodzi. Na różne sposoby sprawia, że czujemy się bezsilni, bezradni, niezrozumiani.

Gdy znane sposoby radzenia sobie z tymi problemami zawodzą, pojawia się myśl, by szukać pomocy na zewnątrz. Jednym ze sposobów pomocy w takich sytuacjach jest psychoterapia.

Psychoterapia to leczenie cierpienia psychicznego i emocjonalnego. To proces odkrywania przyczyn cierpienia oraz sposobów radzenia sobie z nim. Rozwoju i uzewnętrzniania potencjału, jaki tkwi w każdym człowieku.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. GRUPER,NFZ GRUPER,JGP GRUPER,ROZLICZENIA NFZ - SMARTGRUPER
  Smart Gruper- szybkie i efektywne rozliczanie z NFZ za wykonane
usługi medyczne.Nowoczesny gruper i optymalizator,który wspomaga rozliczenia
kontraktów zawieranych pomiędzy świadczeniodawcą (szpitalem,przychodnią) a NFZ.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Mezoterapia
  Strona kliniki medycyny estetycznej oferującej zabiegi upiększające tj. mezoterapia, powiększanie ust oraz wiele podobnych. Ilość zadowolonych klientów świadczy o wysokiej klasie usług. Nieustannie podnosimy swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach medycznych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Whitening Ireland
  Whitening Ireland zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów na skuteczne wybielanie zębów do Irlandii. Wybielanie zębów (teeth whitening Dublin) realizowane jest na wysokim poziomie dla osób w różnym wieku. Stosowany jest wtedy niezwykle skuteczny żel wybielający (whitening gel), który sprawdza się w każdym przypadku. Laserowe wybielanie zębów (laser whitening) wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, dlatego też efekty końcowe takich zabiegów medycznych są dla klientów zadowalające.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Merlin Zdrowie - choroby wirusowe leczenie
  Merlin oferuje profesjonalne urządzenia przeznaczone do skutecznej walki z niebezpiecznymi pasożytami, które atakują organizm człowieka, czyli bakteriami, wirusami i pleśniami. Oczyszczenie organizmu z chorobotwórczych drobnoustrojów umożliwia między innymi leczenie oraz dodatkowo pomaga w bardzo skutecznej terapii wielu różnych schorzeń. Korzystanie nowoczesnych urządzeń pozwala na walkę z przewlekłymi chorobami takimi jak alergia, cukrzyca, osłabienie odporności, a również alzheimer. Terapia oparta na działaniu prądu elektrycznego zapewnia też leczenie prostaty . Elektryfikacja krwi , a ponadto zapperoterapia umożliwiają wysoką efektywność także w walce z dolegliwościami uznawanymi za nieuleczalne w tym chorobami serca, pasożytniczymi i bakteryjnymi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0