Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lekarz-umyslu.pl/     Psychiatra - Solec Kujawski 0.00 z 5 0
Psychiatra - Solec Kujawski - http://lekarz-umyslu.pl/
ID w katalogu 9816
Tytuł Psychiatra - Solec Kujawski
Url http://lekarz-umyslu.pl/
Opis Specjalistyczne porady psychiatryczne dla osób pełnoletnich, które są w pełni zdecydowane na współpracę z lekarzem i poddanie się jego sugestiom i zaleceniom. Miła i przyjem na atmosfera podczas rozmów. Zbadanie problemu pacjenta i doradztwo w zakresie jego leczenia. Profesjonalna opieka wykwalifikowanego lekarza specjalisty psychiatry. Pomoc w leczeniu fobii i lęków, zaburzeń pamięci, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, zaburzeń odżywiania czy depresji i innych upośledzeń umysłowych.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe psychiatra bydgoszcz   psychiatra solec kujawski   psychiatra   psychiatra w bydgoszczy   psychiatra w solcu kujawskim   psychiatra kontakt
Data Jun 2, 2013
Imię kontaktowe lekarz-umyslu.pl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Gdyńskie Centrum Psychoterapii
  Gdyńskie Centrum Psychoterapii. Profesjonalna
pomoc psychologiczna: grupowa, indywidualna, terapia par; długoterminowa i krótkoterminowa; dla dorosłych i młodzieży. Różne podejścia: psychoanaliza, Gestalt, psychodynamiczne, systemowe.

Depresja, kryzysy życiowe, nerwica, stres, rozwód lub brak satysfakcji w związkach, samotność, problemy rodzinne to częste przyczyny zgłoszeń do psychologa.

Niejednokrotnie nerwica odczuwana jest jako trwale towarzyszący i trudno uchwytny niepokój, depresja jako smutek odbierający satysfakcję z życia i radość. Niekiedy człowiek, który miał być opiekunem, albo partnerem rozczarowuje, zawodzi. Na różne sposoby sprawia, że czujemy się bezsilni, bezradni, niezrozumiani.

Gdy znane sposoby radzenia sobie z tymi problemami zawodzą, pojawia się myśl, by szukać pomocy na zewnątrz. Jednym ze sposobów pomocy w takich sytuacjach jest psychoterapia.

Psychoterapia to leczenie cierpienia psychicznego i emocjonalnego. To proces odkrywania przyczyn cierpienia oraz sposobów radzenia sobie z nim. Rozwoju i uzewnętrzniania potencjału, jaki tkwi w każdym człowieku.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Ortodoncja w Krakowie
  ORTOlingwa posiada bardzo szeroką ofertę usług związanych z leczniem ortodontycznym wad zgryzu. Możliwość wstawienia między innymi aparatów ling walnych, aparatu stałego z zamkami metalowymi, estetycznymi porcelanowymi, estetycznymi kryształowymi, samoligaturującymi metalowymi, samoligaturującymi estetycznymi, aparatu wyjmowanego jednoszczękowego, dwuszczękowego czy implantów ortodontycznych. Wszelkie zabiegi ortodontyczne prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistę z doświadczeniem międzynarodowym.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Stomatolog - Julianów
  Jeśli chcą Państwo przywrócić estetyczny wygląd zębów to najlepszym sposobem będzie skorzystanie z profesjonalnych usług dentystycznych w gabinecie Stomatologia Rodzinna. Dzięki nam szybko i bezboleśnie dokonają Państwo wielu skomplikowanych zabiegów, które przywrócą naturalny i piękny uśmiech. To wszystko możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i narzędzi, dzięki czemu wiele procedur medycznych możemy przeprowadzać szybciej i dokładniej. Zapraszamy na naszą stronę internetową po szczegóły.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Medycyna pracy - vademecum
  Portal medycyna pracy jest przeznaczony dla wszystkich, którzy poszukują zwięzłych informacji na tematy, jakie dostarcza medycyna pracy. Znajdziesz tutaj teksty opisujące choroby zawodowe i przepisy bhp. Artykuły o medycynie pracy zostały podane w sposób przejrzysty, ale jednocześnie na tyle obszerny, by zainteresować nawet specjalistę. Ponadto na stronie umieszczono wyszukiwarkę, która umożliwia odszukanie lekarzy z całej Polski. Zapoznasz się tutaj nie tylko z podstawowymi informacjami medycznymi, ale także będziesz mógł pobrać druki.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. pulmozlotow.pl/
  PRYWATNY GABINET LEKARSKI lek. med. Paweł Gałązka jest to wybitny specjalista chorób wewnętrznych jak i specjalista chorób płuc. Gabinet pulmonologiczny i internistyczny dla pacjentów z regionu Piła - Złotów, poszukujących konsultacji specjalistycznej oferuje między innymi: pulsoksymetrię, wykonywanie badań spirometrycznych, rozpoznawanie i leczenie chorób płuc, rozpoznawanie i leczenie chorób narządów wewnętrznych. Gabinet zlokalizowany w Złotowie, ulica Norwida 8
(budynek przychodni, pierwsze piętro, pokój nr 324)
Koniecznym warunkiem do uzyskania recepty refundowanej jest posiadanie aktualnego dowodu ubezpieczenia na każdej wizycie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0