Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lekarz-umyslu.pl/     Psychiatra - Solec Kujawski 0.00 z 5 0
Psychiatra - Solec Kujawski - http://lekarz-umyslu.pl/
ID w katalogu 9816
Tytuł Psychiatra - Solec Kujawski
Url http://lekarz-umyslu.pl/
Opis Specjalistyczne porady psychiatryczne dla osób pełnoletnich, które są w pełni zdecydowane na współpracę z lekarzem i poddanie się jego sugestiom i zaleceniom. Miła i przyjem na atmosfera podczas rozmów. Zbadanie problemu pacjenta i doradztwo w zakresie jego leczenia. Profesjonalna opieka wykwalifikowanego lekarza specjalisty psychiatry. Pomoc w leczeniu fobii i lęków, zaburzeń pamięci, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, zaburzeń odżywiania czy depresji i innych upośledzeń umysłowych.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe psychiatra bydgoszcz   psychiatra solec kujawski   psychiatra   psychiatra w bydgoszczy   psychiatra w solcu kujawskim   psychiatra kontakt
Data Jun 2, 2013
Imię kontaktowe lekarz-umyslu.pl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Ortodonta - Kłodzko
  Strona internetowa Ortolident jest poświęcona w pełni usługom dalej prezentowanym. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem prac związanych ze stomatologią i ortodoncją. Wykonujemy zlecenia związane z tematem stomatologia ogólna, ortodonta Kłodzko, kosmetyka zębów, poradnia dentystyczna, protetyka, itp.
Nasz gabinet zatrudnia tylko wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania swojej pracy. Dzięki temu nasze usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Zarejestruj się dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu który znajdziesz na naszej stronie www. Nasz gabinet uprzejmie zaprasza do współpracy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie


2. psycholog wrocław
  Gabinet psychologiczny INSIDE we Wrocławiu. Specjaliści w dziedzinie psychologii, psychoterapii i pedagogiki
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Rehabilitacja dzieci z wodogłowiem, kręczem szyi w Poznaniu
  Rehabilitant firmy BestCare oferuje usługi z zakresu rehabilitacji dzieci w obrębie Poznania i okolic. Ćwiczenia przeprowadzane są u pacjenta w domu. Proponowana oferta jest ułatwieniem dla rodziny, gdyż nie są zmuszeni jeździć do gabinetu, jak i dla małego pacjenta, ponieważ ma możliwość ćwiczyć w bliskim otoczeniu. Rehabilitant gwarantuje jednostkowe nastawienie do małego pacjenta, bezstresową atmosferę, pełen profesjonalizm jak również solidność w realizacji celów. Fizjoterapia oparta jest na zastosowaniu nowoczesnych metod, głównie opartych na koncepcjach neurorozwojowych. W ofercie występują również zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w przypadku niewłaściwej postawy profilaktyki tego dotyczącej. BestCare oferuje również opcję otrzymania instrukcji z zakresu właściwej opieki i pielęgnacji niemowląt. Uprzejmie zapraszamy do wypróbowania naszych usług:
- rehabilitacja dzieci z zespołem Downa
- rehabilitacja dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym
- rehabilitacja dzieci z wodogłowiem
- rehabilitacja dzieci z kręczem szyi
- gimnastyka korekcyjna
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie


4. Philipiak opinie
  O tym, jak ważne jest prawidłowe odżywianie nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jednak świadomość i edukacja w tym zakresie nadal pozostawiają wiele do życzenia. Aby zaradzić temu problemowi firma Philipiak Polska postanowiła zorganizować i objąć swoim patronatem cykl spotkań pod nazwą Obiady Czwartkowe, których celem jest propagowanie zdrowego stylu życia. Więcej informacji dotyczących tej inicjatywy znajdą Państwo na stronie obiadyczwartkowe.pl.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Przychodnia Medica 2000 Warszawa
  Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje: pełen zakres badań diagnostycznych, w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycyna pracy, badania okresowe do pracy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0