Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lekarz-umyslu.pl/     Psychiatra - Solec Kujawski 0.00 z 5 0
Psychiatra - Solec Kujawski - http://lekarz-umyslu.pl/
ID w katalogu 9816
Tytuł Psychiatra - Solec Kujawski
Url http://lekarz-umyslu.pl/
Opis Specjalistyczne porady psychiatryczne dla osób pełnoletnich, które są w pełni zdecydowane na współpracę z lekarzem i poddanie się jego sugestiom i zaleceniom. Miła i przyjem na atmosfera podczas rozmów. Zbadanie problemu pacjenta i doradztwo w zakresie jego leczenia. Profesjonalna opieka wykwalifikowanego lekarza specjalisty psychiatry. Pomoc w leczeniu fobii i lęków, zaburzeń pamięci, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii, zaburzeń odżywiania czy depresji i innych upośledzeń umysłowych.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Kujawsko-Pomorskie
Słowa kluczowe psychiatra bydgoszcz   psychiatra solec kujawski   psychiatra   psychiatra w bydgoszczy   psychiatra w solcu kujawskim   psychiatra kontakt
Data Jun 2, 2013
Imię kontaktowe lekarz-umyslu.pl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Szpital w Bydgoszczy
  Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów i konsultacji oferowanych przez Szpital Łukasza w Bydgoszczy. Jest to nowoczesna placówka wyposażona w sprzęty wykorzystywane na szeroką skalę w krajach zachodnich. Dzięki pracy na owym sprzęcie możliwe jest przeprowadzanie nawet najbardziej wymagających operacji. Całość dopełnia wysokiej jakości kadra pracownicza. Kilkunastu specjalistów z różnych dziedzin czeka na kontakt, by Ci pomóc. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Szpitala. Wysoka jakość leczenia i dobre warunki pobytowe gwarantowane.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Psychoterapia Warszawa
  Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuję się prowadzeniem gabinetu psychoterapii Gestalt. Serdecznie zapraszam na stronę internetową na której przedstawione są moje kwalifikacje oraz oferta gabinetu. Zachęcam Cię do spotkania, jeżeli chcesz żyć pełniej i poszerzać świadomość na temat siebie, swoich ograniczeń, możliwości oraz kontaktów z innymi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Rehabilitacja dzieci z wodogłowiem, kręczem szyi w Poznaniu
  Rehabilitant firmy BestCare oferuje usługi z zakresu rehabilitacji dzieci w obrębie Poznania i okolic. Ćwiczenia przeprowadzane są u pacjenta w domu. Proponowana oferta jest ułatwieniem dla rodziny, gdyż nie są zmuszeni jeździć do gabinetu, jak i dla małego pacjenta, ponieważ ma możliwość ćwiczyć w bliskim otoczeniu. Rehabilitant gwarantuje jednostkowe nastawienie do małego pacjenta, bezstresową atmosferę, pełen profesjonalizm jak również solidność w realizacji celów. Fizjoterapia oparta jest na zastosowaniu nowoczesnych metod, głównie opartych na koncepcjach neurorozwojowych. W ofercie występują również zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w przypadku niewłaściwej postawy profilaktyki tego dotyczącej. BestCare oferuje również opcję otrzymania instrukcji z zakresu właściwej opieki i pielęgnacji niemowląt. Uprzejmie zapraszamy do wypróbowania naszych usług:
- rehabilitacja dzieci z zespołem Downa
- rehabilitacja dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym
- rehabilitacja dzieci z wodogłowiem
- rehabilitacja dzieci z kręczem szyi
- gimnastyka korekcyjna
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie


4. Byczyńska Danuta Specjalista Psychiatra, Gabinet Bydgoszcz
  Leczenie zaburzeń psychicznych: depresja, zaburzenia lękowe,psychozy, choroba afektywna dwubiegunowa, bulimia, anoreksja, zespół natręctw, zaburzenia zachowania i osobowości oraz zaburzenia pamięci i koncentracji.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta


5. Baja-Fit - Fitness Club częstochowa
  STUIO MODELOWANIA SYLWETKI – BAJA FIT zaprasza każdego, kto w przyjemnej i przyjaznej atmosferze chciałby zadbać o swoje zdrowie, kształty i samopoczucie. Zapraszamy do magicznego miejsca jakim jest BAJA-FIT Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy profesjonalne i najlepsze na rynku urządzenia, które w szybkim czasie i bez wysiłku wymodelują TWOJĄ sylwetkę.
oferta:
WIBROTRENING
VACU BIEŻNIA
ROLLMASAŻ
ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI
WYSZCZUPLAJĄCA
LIMFODRENAŻ
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0