Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.biurorachunkowe-krakow.pl/     Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10 0.00 z 5 0
Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10 - http://www.biurorachunkowe-krakow.pl/
ID w katalogu 9849
Tytuł Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10
Url http://www.biurorachunkowe-krakow.pl/
Opis Opracowaliśmy dla klientów, którzy zamierzają współpracować z biurem rachunkowym najważniejsze punkty, na które należy zwrócić uwagę przy współpracy z biurem rachunkowym. Na stronie naszej firmy, można znaleźć artykuł w zakładce pułapki jak uniknąć współpracy z nierzetelnym biurem rachunkowym. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na parę punktów, co nie zawiera umowa. Najczęściej problemem jest, brak świadomości ze strony klienta. Aby współpraca odbywała się na dobrych warunkach, klient powinien wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas prowadzenia działalności. Przy podpisaniu umowy biuro rachunkowe Abix Consultant sp. zo.o. gwarantuje dwugodzinne szkolenie z zakresu prowadzenia działalności, oraz pułapek podatkowych na które należy zwrócić uwagę.
Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o, ul. Rakowicka 10b, Kraków
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe biuro rachunkowe kraków   księgowość krakow   prowadzenie księgowości krakow   usługi księgowe kraków   VAT   PIT   biura rachunkowe kraków
Data Jun 2, 2013
Imię kontaktowe Artur
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Kadry prowadzenie
  Każda firma bądź osoba prywatna - z Piaseczna oraz okolic, która jest mocno zainteresowana profesjonalnymi usługami księgowo-podatkowymi, jak najbardziej powinna skontaktować się z Biurem Finansowym SIGMA. Jesteśmy doświadczonymi księgowymi, którzy zdołali utrzymać się na powierzchni ziemi już 23 lata. To, a do tego nasze umiejętności oraz podejście powodują, że jesteśmy bardzo dobrym wyborem dla wymagających. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


2. K SZCZEPAŃSKA biuro rachunkowe w Łodzi
  Biuro Rachunkowe Agnes posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej różnego typu podmiotów. Rozliczamy nie tylko osoby fizyczne, lecz również spółki osobowe, firmy i osoby prawne. Współpracujemy w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów i ewidencji do podatku VAT. Prowadzona przez nas obsługa księgowa obejmuje reprezentowanie klientów przed organami skarbowymi, obsługę administracyjną i prowadzenie ksiąg rachunkowych. Oferujemy też prowadzenie uproszczonych form opodatkowania, w tym ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej. Kompletna oferta biura rachunkowego jest dostępna na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Doradztwo podatkowe
  Kancelaria doradztwa podatkowego w warszawie. Pomoc podatkowa w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego lub problemów z Urzędem Skarbowym. Wydawanie opinii podatkowych. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji klienta w postępowaniu kontrolnym prowadzonym przez organy podatkowe, w postępowaniach przed Sądami Administracyjnymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach dotyczących podatków. Kancelaria udziela porad i wydaje opinie w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Współpracujemy z renomowanymi i skutecznymi kancelariami prawnymi, doświadczonymi rewidentami oraz specjalistami z innych dziedzin niezbędnych w celu efektywnej realizacji zlecenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


4. Doradca podatkowy Bydgoszcz
  Kancelaria podatkowa ADEP świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi podatkowej, księgowej i kadrowej. Realizujemy projekty w zakresie doradztwa europejskiego składając wnioski o wsparcie unijne w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


5. Księgowość Kraków
  Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. Kraków proponuje usługi z zakresu prowadzenia Ksiąg Handlowych jak również Podatkowych Ksiąg Przychodów i Rozchodów, a także usług kadrowo-płacowych. Jest to kompetentna firma, która posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników wraz z wieloletnią praktyką. Współpraca z Kancelarią Podatkową MKM oznacza: zaangażowanie w sprawy Klientów, solidność oraz usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0