Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.biurorachunkowe-krakow.pl/     Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10 0.00 z 5 0
Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10 - http://www.biurorachunkowe-krakow.pl/
ID w katalogu 9849
Tytuł Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10
Url http://www.biurorachunkowe-krakow.pl/
Opis Opracowaliśmy dla klientów, którzy zamierzają współpracować z biurem rachunkowym najważniejsze punkty, na które należy zwrócić uwagę przy współpracy z biurem rachunkowym. Na stronie naszej firmy, można znaleźć artykuł w zakładce pułapki jak uniknąć współpracy z nierzetelnym biurem rachunkowym. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na parę punktów, co nie zawiera umowa. Najczęściej problemem jest, brak świadomości ze strony klienta. Aby współpraca odbywała się na dobrych warunkach, klient powinien wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas prowadzenia działalności. Przy podpisaniu umowy biuro rachunkowe Abix Consultant sp. zo.o. gwarantuje dwugodzinne szkolenie z zakresu prowadzenia działalności, oraz pułapek podatkowych na które należy zwrócić uwagę.
Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o, ul. Rakowicka 10b, Kraków
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe biuro rachunkowe kraków   księgowość krakow   prowadzenie księgowości krakow   usługi księgowe kraków   VAT   PIT   biura rachunkowe kraków
Data Jun 2, 2013
Imię kontaktowe Artur
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Księgowość Rzeszów
  Biuro Rachunkowe Rzeszów - Rachmistrz zrzesza fachowców z obszaru finansów, rachunkowości, zarządzania i podatków, proponując usługi z zakresu: księgowość dla firm, ewidencja pracownicza, doradztwo podatkowe. Celem biura jest zagwarantowanie wszechstronnego doradztwa rachunkowo-finansowego oraz gospodarczego wszystkim zainteresowanym firmom. Stoi za nami 14-letnie doświadczenie i wiedza zespołu naszych profesjonalnych pracowników, dla których doradztwo podatkowe to pasja.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Regiony , miasta > Podkarpackie


2. Biuro rachunkowe na Mokotowie
  Jesteś przedsiębiorczy i chcesz dynamicznie rozwijać swoją firmę, ale potrzebujesz pomocy? Zwróć się do nas. Anioły Przedsiębiorczości to firma, która wspiera nowo powstałe firmy w ich funkcjonowaniu. Zapewniamy wirtualne biuro, czyli adres do celów rejestracyjnych. Prowadzimy także księgowość wykorzystując w naszej pracy nowoczesne oprogramowanie księgowo finansowe. Inne działy naszej działalności to również identyfikacja wizualna oraz profesjonalna asysta prawna, prowadzona we współpracy z najlepszymi kancelariami prawnymi. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową: www.ap-wb.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE - ksiegowość w Szczecinie
  W Szczecinie mieści się, funkcjonujące od 2005 roku, Biuro Księgowo-Podatkowe Jacka Kalickiego. Prowadzona aktywność otacza obsługę księgową i kadrowo-płacową. Księgowy prowadzi księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, rejestry VAT, ewidencję środków trwałych oraz wyposażenia. Co więcej przygotowuje deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe oraz statystyczne na potrzeby GUS. Można tu również uzyskać profesjonalne wskazówki w kwestiach związanych z rachunkowością oraz podatkami. Wszystkie dokumenty dostarcza do urzędu. Propozycja jest zaadresowana do osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Jeśli interesują Państwa szczegółowe informacje na temat istnienia to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Fundacja dzieciom
  Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zajmuje się domową opieką nad dziećmi oraz młodzieżą. Wypożyczany jest niezbędny w opiece nad osobami chorymi sprzęt medyczny. Dodatkowo, przy fundacji działa Dom Hospicyjny dla Dzieci, który mieści się w Rzeszowie. Wszystkie usługi, które są oferowane przez fundacje nie wiążą się z jakimikolwiek opłatami. Istnieje możliwość podjęcia się wolontariatu w fundacji oraz przekazania na jej rzecz 1% podatku. Prowadzona jest też grupa wsparcia dla rodzin w żałobie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


5. Profesjonalna rachunkowość warszawa - Kancelaria Zkco
  Zespół ZKCO składa się ze ściśle związanych ze sobą kancelarii, aby zagwarantować pełną obsługę podmiotów gospodarczych, nacisk kładąc na rachunkowość. W skład naszego zespołu wchodzą: kancelaria podatkowa - doradca podatkowy Jolanta Czarkwiani, biuro rachunkowe - biegły rewident Anna Obara, konsulting z zakresu prawa i ds. funduszy europejskich prowadzone przez Macieja Obara. Doradzamy m.in. w poniższych zakresach: pełna księgowość – usługę zapewnia biegły rewident. Biuro rachunkowe znajduje się w dzielnicy Warszawa Mokotów. Rachunkowość świadczona przez nas jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej witrynie – profesjonalna rachunkowość Warszawa!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0