Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.biurorachunkowe-krakow.pl/     Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10 0.00 z 5 0
Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10 - http://www.biurorachunkowe-krakow.pl/
ID w katalogu 9849
Tytuł Abix Consultant Biuro Rachunkowe w Krakowie, 124182379 Rakowicka10
Url http://www.biurorachunkowe-krakow.pl/
Opis Opracowaliśmy dla klientów, którzy zamierzają współpracować z biurem rachunkowym najważniejsze punkty, na które należy zwrócić uwagę przy współpracy z biurem rachunkowym. Na stronie naszej firmy, można znaleźć artykuł w zakładce pułapki jak uniknąć współpracy z nierzetelnym biurem rachunkowym. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na parę punktów, co nie zawiera umowa. Najczęściej problemem jest, brak świadomości ze strony klienta. Aby współpraca odbywała się na dobrych warunkach, klient powinien wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas prowadzenia działalności. Przy podpisaniu umowy biuro rachunkowe Abix Consultant sp. zo.o. gwarantuje dwugodzinne szkolenie z zakresu prowadzenia działalności, oraz pułapek podatkowych na które należy zwrócić uwagę.
Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o, ul. Rakowicka 10b, Kraków
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Słowa kluczowe biuro rachunkowe kraków   księgowość krakow   prowadzenie księgowości krakow   usługi księgowe kraków   VAT   PIT   biura rachunkowe kraków
Data Jun 2, 2013
Imię kontaktowe Artur
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Audyt podatkowy warszawa -kancelaria Pukaluk
  Kancelaria podatkowa Jacka Pukaluka pracuje od 2003 roku. Nasze pomoc obejmuje: planowanie podatkowe, kontrole i postępowania podatkowe, a także audyt podatkowy. Przekrój klientów jest ogromny od jednoosobowych działalności gospodarczych po spółki zatrudniające dużą liczbę pracowników, będące liderami w swoich branżach. Dzięki grupie stałych pracowników i współpracowników kancelarię wyróżnia drobiazgowe podejście do konsultowanych spraw, aby zapewnić pełną obsługę. W tej grupie znajdują się doświadczeni adwokaci, radcy prawni oraz wykładowcy wyższych uczelni. Audyt podatkowy wykonywany jest na najwyższym poziomie. Sprawdź ofertę - doradca podatkowy warszawa! oferujemy obsługę w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Our offer: tax advisory poland. Wir bieten: steuerberater polen.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


2. Biuro rachunkowe w Sopocie
  Zajmujemy się prowadzeniem kancelarii Hejne & Zaręba Sp. z o.o., która wyspecjalizowała się w wykonywaniu usług księgowych na najwyższym poziomie. Wśród naszych klientów znaleźć można zarówno małe działalności gospodarcze, jak również różnego rodzaju spółki prawa cywilnego. Możemy się zająć dla was ewidencją przychodów i kosztów, szkoleniami bhp, archiwizacją dokumentów i innymi usługami z zakresu księgowości. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. Biuro rachunkowe na Mokotowie
  Jesteś przedsiębiorczy i chcesz dynamicznie rozwijać swoją firmę, ale potrzebujesz pomocy? Zwróć się do nas. Anioły Przedsiębiorczości to firma, która wspiera nowo powstałe firmy w ich funkcjonowaniu. Zapewniamy wirtualne biuro, czyli adres do celów rejestracyjnych. Prowadzimy także księgowość wykorzystując w naszej pracy nowoczesne oprogramowanie księgowo finansowe. Inne działy naszej działalności to również identyfikacja wizualna oraz profesjonalna asysta prawna, prowadzona we współpracy z najlepszymi kancelariami prawnymi. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową: www.ap-wb.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


4. Biuro księgowe - Krzemieniewo
  Należymy do zaszczytnego grona absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Odbyliśmy liczne praktyki zawodowe w firmach produkcyjnych, usługowych i handlowych. Zdobyta wiedza i umiejętności zaowocowały założeniem własnej firmy w 2009 roku. Zajmujemy się księgowością. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z pełną ofertą naszego biura księgowego. Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


5. Doradztwo podatkowe
  Kancelaria doradztwa podatkowego w warszawie. Pomoc podatkowa w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego lub problemów z Urzędem Skarbowym. Wydawanie opinii podatkowych. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji klienta w postępowaniu kontrolnym prowadzonym przez organy podatkowe, w postępowaniach przed Sądami Administracyjnymi oraz w zakresie sądowej kontroli decyzji administracyjnych w sprawach dotyczących podatków. Kancelaria udziela porad i wydaje opinie w zakresie krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Współpracujemy z renomowanymi i skutecznymi kancelariami prawnymi, doświadczonymi rewidentami oraz specjalistami z innych dziedzin niezbędnych w celu efektywnej realizacji zlecenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0