Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://antikor.pl/     Ocynkownia 0.00 z 5 0
Ocynkownia - http://antikor.pl/
ID w katalogu 9861
Tytuł Ocynkownia
Url http://antikor.pl/
Opis Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług profesjonalnej cynkowni to najlepszym wyborem będzie firma ANTIKOR, która posiada jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych w Europie. Dzięki temu możemy realizować projekty wymagające najwyższej staranności i dokładności. Cynkowanie ogniowe i cynkowanie wysokotemperaturowe wykonywane przez naszą firmę zabezpieczy każdą powierzchnię stalową przez długi czas. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę internetową firmy ANTIKOR.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe cynkowanie   powłoki antykorozyjne   cynkownia   powłoki ochronne   ocynkownia   cynkowanie ogniowe   cynkowanie wysokotemperaturowe
Data Jun 2, 2013
Imię kontaktowe Michal
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. tłumaczenia niemiecki
  Firma Transys oferuje profesjonalne tłumaczenia z j. niemieckiego i angielskiego, zwykłe i przysięgłe oraz szkolenia z j. niemieckiego dla osób prywatnych i usługi pośrednictwa dla firm polskich i niemieckich. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą tłumaczy i native speaker. Charakteryzuje nas: profesjonalizm, dokładność i sumienność. Nasze usługi wykonujemy z zastosowaniem najnowszych technologii wspomagających pracę tłumacza (m.in. programu Trados 2007 zapewniającego zachowanie spójności terminologii i umożliwiającego stworzenie indywidualnej bazy leksykalnej dla każdego klienta).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. wkłady filtracyjne, siatki metalowe
  Firma TOM-TECH specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości filtrów i wkładów filtracyjnych wykonanych z siatek metalowych i tworzywowych. Firma zajmuje się również sprzedażą sit i filtrów wykonanych w technologii szczelinowej belgijskiej firmy Trislot. Pragniemy zaproponować Państwu zarówno produkty standardowe jak i produkty „szyte na miarę” zgodnie z potrzebami Klienta Firma TOM - TECH dzięki zdobytemu doświadczeniu i rozległej wiedzy Na temat szeroko pojętego recyklingu świadczy usługę doradztwa w Zakresie doboru i optymalizacji linii do recyklingu odpadowych tworzyw sztucznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Kserokopiarki - kserokopiarki-warszawa.pl
  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi dotyczące realizowania dla naszych klientów usług serwisowania, które wykonujemy na terenie całej Warszawy w zakresie naprawiania ploterów i kserokopiarek. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom między innymi szybką realizację poszczególnych usług zaraz po uzyskaniu zgłoszenia. Więcej na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Http://www.mcm-halestalowe.pl
  Oferujemy szeroki wybór konstrukcji stalowych. Firma MCM Project wykonuje hale jednonawowe i wielonawowe z różnymi typami dachów. Oferta obejmuje hale rolnicze, produkcyjne oraz magazynowe. Wykonujemy również hale o przeznaczeniu usługowym oraz stalowe obiekty sportowe. Wszystkie hale możemy wyposażyć w dodatkowe elementy. Dostarczamy okna, drzwi, witryny aluminiowe, klapy oddymiające i inne elementy wykończeniowe. Firma świadczy także usługę generalnego wykonawstwa konstrukcji stalowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. LISOWSKI usługi dźwigowe w Poznaniu
  Na polskim rynku od 1987 r. z powodzeniem oraz energicznie działa firma LISOWSKI, specjalizująca się przede wszystkim w obfitym obszarze usług dźwigowych. Pomagamy dostosować stosowny sprzęt, wskazany w danym wypadku. Radzimy dobór technologii planowanych prac lub w najwyższym stopniu wydajną organizację transportu. Stosujemy tylko przetestowane, bezpieczne i ergonomiczne sprzęty, które obsługuje porządnie przygotowana ekipa. Realizujemy zarówno usługi dźwigowe, jak również podnośnikowe, w każdym przypadku skrupulatnie i w ściśle wskazanym czasie. Mogą nam Państwo pod każdym względem zaufać. Inspirujemy do odwiedzenia strony www firmy LISOWSKI.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0