Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://dobrestudium.pl/    
Dobrestudium
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Dobrestudium - http://dobrestudium.pl/
ID w katalogu 9887
Tytuł Dobrestudium
Url http://dobrestudium.pl/
Opis Przedsiębiorstwo Pro-Activ oferuje przeróżne kursy zawodowe oraz warsztaty doszkalające na przeróżnych płaszczyznach kwalifikacji. Pro-Activ kształci specjalistów najlepszej klasy na potrzeby i oczekiwania rynku polskiego jak i europejskiego. Wybierz profesjonalne warsztaty w Pro-Activ albowiem firma zdobyła już ponad 15-letnie doświadczenie w szkolnictwie, ma naprawdę wiele certyfikatów potwierdzających kwalifikacje i ma dobrych wykładowców, jacy przekażą Tobie całkowitą zdobytą wiedzę.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe kurs fryzjerski   kosmetyka kursy   kurs kosmetyczny   kurs manicure   kurs pedicure
Data Jun 14, 2013
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. SZKOLENIA BHP
  Szkolenia BHP. Nadzór BHP. Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe. Szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe BHP. BHPZONE oferuje: szkolenia BHP, doradztwo z zakresu BHP, sporządzanie dokumentacji BHP, ochrona środowiska, pierwsza pomoc. Ocena ryzyka zawodowego.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Szkoła językowa łódź - kursy językowe - kursy komputerowe
  Centrum Językowo-Szkoleniowe SLAVIZ - Szkoła językowa łódź, szkoła języków obcych łódź

Firma SLAVIZ to Centrum Jezykowo-Szkoleniowe, które oferuje usługi z zakresu:

Kursów językowych:
Angielski, niemiecki, niderlandzki(holenderski), bułgarski, serbski, rosyjski, hiszpański, chorwacki, polski dla obcokrajowców.

kursów komputerowych,

tłumaczeń pisemnych,

szkoleń z dziedziny rozwoju zawodowego.

Działaność firmy wyróżnia prowadzenie zajęć w trybie indywidualnym (1/1 lub 1/2).
Skąd wybór takiej formy nauczania? W dzisiejszym świecie mało kto może sobie pozwolić na długotrwały i przynoszący nikłe rezultaty proces nauczania. Żyjemy szybko i w taki sam sposób chcemy zdobywać nowe umiejętności. Optymalnym rozwiązaniem dla dzisiejszego ambitnego Polaka są zajęcia indywidulane – kiedy chcesz, w jakim wymiarze chcesz i ile chcesz ! O wszystkim decyduje Klient, my przedstawiamy ofertę i realizujemy zlecenie !
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Portale komputerowe > Usługi


3. English Unlimited - Angielski Gdańsk
  Wpisując w wyszukiwarkę hasło niemiecki Gdańsk, znajdziemy wiele szkół językowych proponujących swoje usługi. Jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę. Szkoła ENGLISH UNLIMITED to szkoła prowadzona z pasją i niemal trzydziestoletnim doświadczeniem. W ofercie szkoły można znaleźć kursy języka niemieckiego i angielskiego. Szkoła posiada oddziały w czterech miastach w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Chojnicach. Zapraszamy na naszą stronę oraz do skorzystania z kursu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Gry szkoleniowe
  Profesjonalne przedsiębiorstwo Kontrakt OSH zatrudnia specjalistów z dziedzin zarządzania, przywództwa, sprzedaży oraz współpracy i rozwiązywania konfliktów. Oprócz szkoleń, opisywana firma zajmuje się tworzeniem i wydawaniem książek oraz filmów o podobnej tematyce. Dzięki nim można polepszyć swoje umiejętności managerskie. Firma prowadzi również dwie szkoły zajmujące się kształceniem trenerów biznesu. Zapraszamy na naszą witrynę gdzie znajdziecie Państwo dokładniejszy opis naszych działań.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Kursy spadochronowe szkoleniaaff.pl
  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spełnić swoje marzenie o skoku spadochronowym. Szkoła Skydive przygotowała ofertę szkoleń AFF, które pozwolą zdobyć umiejętności potrzebne podczas skoków bez instruktora. Nasze kursy opierają się na wiedzy teoretycznej oraz ćwiczeniach praktycznych na lotnisku Kruszyn koło Włocławka. W serwisie szkolaniaaff.pl przedstawiamy szkolenia teoretyczne, praktyczne i ekspresowe, zamieszczamy aktualny cennik szkoły oraz doradzamy, jak rozpocząć swoją przygodę z samodzielnymi skokami spadochronowymi.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0