Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.opilu.pl/     Ośrodek Uzależnień w Zabrzu | Hazard leczenie 0.00 z 5 0
Ośrodek Uzależnień w Zabrzu | Hazard leczenie - http://www.opilu.pl/
ID w katalogu 9891
Tytuł Ośrodek Uzależnień w Zabrzu | Hazard leczenie
Url http://www.opilu.pl/
Opis Nasz ośrodek ma za zadanie pomóc zabłądzonym osobom nakierowując je na poprawną drogę życia. Pomogiśmy już wielu uzależnionym ludziom, co motywuje nas do dalszego działania. Prowadzimy liczne staże, m.in. w ramach psychoterapii uzależnień oraz instruktora terrapii uzależnień, ale również staże kliniczne, z zakresu specjalizacji psychologii jak również praktyki dla studentów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowy regulamin naszego ośrodka. Zapraszamy na naszą stronę www.opilu.pl - zaufaj nam!
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe hazard leczenie   ośrodek profilaktyki zabrze   ośrodek uzależnień zabrze   zakład opieki zdrowotnej zabrze
Data Jun 14, 2013
Imię kontaktowe OPILU
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Przychodnia Medica 2000 Warszawa
  Przychodnia Lekarzy Specjalistów Medica 2000 w Warszawie Śródmieście oferuje: pełen zakres badań diagnostycznych, w tym laboratoryjnych oraz opiekę medyczną: ginekolog, dermatolog, laryngolog, internista, okulista, medycyna pracy, badania okresowe do pracy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med Kraków
  Centrum medyczno-diagnostyczne Prima-Med to miejsce, które powstało z myślą o osobach, które chcą dbać o swoje zdrowie i cenią sobie wysoką jakość usług medycznych. W tym centrum najważniejszy jest pacjent oraz jego potrzeby. Wykonywane są najwyższej jakości badania diagnostyczne, a leczenie przebiega w sposób dostosowany do potrzeb pacjentów. Centrum medyczno-diagnostyczne Prima-Med podchodzi holistycznie do leczenia pacjentów i zapewnia kompleksową ofertę badań. Oferuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Psycholog Warszawa
  Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości to prywatny, warszawski ośrodek, skupiający specjalistów dziedziny psychologii, psychoterapii oraz psychiatrii. Lekarze i terapeuci instytutu oferują swoją pomoc wszystkim osobom, które dotknęły różnego rodzaju problemy natury emocjonalnej i psychologicznej. Poprzez konsultacje, terapie i treningi pacjenci otrzymują pomoc w walce ze swoimi fobiami, depresją, stresem, uzależnieniami, zaburzeniami snu lub odżywiania.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Endermologia we Wrocławiu
  Głównym trzonem działalności firmy Sentido, czyli Instytutu Zdrowia i urody we Wrocławiu jest medycyna estetyczna. Poprawa urody i samopoczucia, pielęgnacja zdrowia i urody oraz również przywracanie dawnego blasku i piękna ciału to główne założenia medycyny estetycznej. Nowoczesne technologie, wykwalifikowana kadra oraz bogate doświadczenie są gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa zabiegów. Sentido to również szkolenia z branży kosmetycznej oraz współpraca z najważniejszymi producentami i firmami kosmetycznymi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Badania kierowców Katowice
  Pracownia psychologiczna Psychotrend oferuje wymagane prawem badania psychotechniczne dla kierowców zawodowych, operatorów wózków widłowych, pracowników wysokościowych, górników, zawodów wymagających spejcalnych zdolnoci psychomotorycznych oraz osób używających w pracy samochodów służbowych. Pracownia ulokowana jest w centrum Katowic (darmowy parking przed budynkiem lub w podwórzu) i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Firmy mają możliwość negocjowania cen.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0