Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.opilu.pl/    
Ośrodek Uzależnień w Zabrzu | Hazard leczenie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Ośrodek Uzależnień w Zabrzu | Hazard leczenie - http://www.opilu.pl/
ID w katalogu 9891
Tytuł Ośrodek Uzależnień w Zabrzu | Hazard leczenie
Url http://www.opilu.pl/
Opis Nasz ośrodek ma za zadanie pomóc zabłądzonym osobom nakierowując je na poprawną drogę życia. Pomogiśmy już wielu uzależnionym ludziom, co motywuje nas do dalszego działania. Prowadzimy liczne staże, m.in. w ramach psychoterapii uzależnień oraz instruktora terrapii uzależnień, ale również staże kliniczne, z zakresu specjalizacji psychologii jak również praktyki dla studentów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowy regulamin naszego ośrodka. Zapraszamy na naszą stronę www.opilu.pl - zaufaj nam!
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe hazard leczenie   ośrodek profilaktyki zabrze   ośrodek uzależnień zabrze   zakład opieki zdrowotnej zabrze
Data Jun 14, 2013
Imię kontaktowe OPILU
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. CENTRUM OKULISTYKI zwyrodnienie siatkówki - województwo warmińsko-mazurskie
  Poradnia okulistyczna oraz szpital chirurgii jednego dnia, czyli Centrum Okulistyczne dr Michnowskiego z siedzibą w Białymstoku, oferuje diagnostykę oraz leczenie pacjentom mającym problemy z jasnością i komfortem widzenia. Wśród leczonych schorzeń znalazła się jaskra i zaćma. Placówka została wyposażnoa w specjalistyczny sprzęt i wszystkie wykonywane w niej zabiegi i operacje są przeprawadzane z jego pomocą. W dodatku można tu zakupić soczewki kontaktowe takich marek jak np. Johnson&Johnson i Bausch&Lomb, jak również oprawki okularowe i szkła korekcyjne. Dokładne wiadomości związane z ofertą kliniki znajdą Państwo na jej witrynie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. dentysta,stomatolog, stargard,stargard szczeciński
  Gabinet stomatologiczny świadczacy pełny zakres usług stomatologicznych w tym implanty , ortodoncje, chirurgię stomatologiczną , stomatologię estetyczną, wybielanie zębów, stosujemy najnowocześniejsze materiały sprowadzane z usa,japoni, niemiec. Zapewniamy profesjonalne podejscie miłą atmosferę, ie boimy się trudnych przypadków , specjalizujemy się w cięzkich przypadkach leczenia kanałowego np. usuwanie złamanych narzędzi endodontycznych z kanałów korzeniowych
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Dentyści z całej Polski
  Zdrowe i estetycznie wyglądające zęby to gwarancja pewności siebie i komfortu codziennego życia. Szkoda, że miliony Polaków zaniedbują swoje zęby i udają się do stomatologa dopiero wtedy, kiedy jest już naprawdę źle.
Zapraszamy do naszego serwisu zawierającego bazę sprawdzonych gabinetów stomatologicznych działających w całej Polsce. Zachęcamy wszystkich do częstych, profilaktycznych wizyt u stomatologa. W ten sposób nie tylko można zaoszczędzić sobie nerwów i bólu, ale też uchronić portfel przed drogimi, skomplikowanymi zabiegami dentystycznymi. Profilaktyka zawsze się opłaca!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. LEK. MAREK GÓRECKI Gabinet urologiczny we Wrocławiu
  Pacjenci z chorobami układu moczowo-płciowego przyjmowani są w Gabinetach Urologicznych Marka Góreckiego z siedzibą we Wrocławiu. Gwarantowana im jest diagnostyka, a w razie konieczności, leczenie schorzeń prostaty, zaburzeń w oddawaniu moczu, chorób nerek i pęcherza, kamicy dróg moczowych i in. W dodatku zapewniane są im badania USG, a także wizyty domowe. W skład oferty wchodzą także zabiegi z zakresu tzw. chirurgii jednego dnia (m.in. operacja stulejki, a także korekcja wędzidełka). Szczegółowe informacje dotyczące usług przygotowanych w gabinetach dla pacjentów opublikowane zostały na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Mezoterapia
  Strona kliniki medycyny estetycznej oferującej zabiegi upiększające tj. mezoterapia, powiększanie ust oraz wiele podobnych. Ilość zadowolonych klientów świadczy o wysokiej klasie usług. Nieustannie podnosimy swoje umiejętności uczestnicząc w zjazdach medycznych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0