Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.4budowlani.pl    
Portal 4budowlani.pl – pisma, targi, prawo i programy budowlane
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Portal 4budowlani.pl – pisma, targi, prawo i programy budowlane - http://www.4budowlani.pl
ID w katalogu 99
Tytuł Portal 4budowlani.pl – pisma, targi, prawo i programy budowlane
Url http://www.4budowlani.pl
Opis Portal budowlany w swoich zasobach posiada zbiór dokumentów wzorów pism budowlanych. Znajdziesz tu prawo budowlane, albo kiedy są najbliższe targi budowlane. Katalog firm to spis firm wg branż z podziałem na kategorie. Giełda budowlana z ogłoszeniami
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Słowa kluczowe portal budowlany   4budowlani.pl   targi budowlane programy   prawo budowlane materiały   wzory pism   duki KP   WZ   giełda budowlana firma   informacje budowlane przetargi   darmowe budowlane programy  
Data Feb 12, 2008
Imię kontaktowe Rafał
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Podłogi drewniane parkiet, deski, lakiery, kleje
  Sklep oferujący w sprzedaży podłogi drewniane: parkiet, deski podłogowe, mozaiki listwy przypodłogowe. Oprócz drewna znajdują się w sprzedaży kleje do parkietów, grunty, lakiery, oleje do podłóg oraz pełne zaplecze parkieciarskie m. innymi sprzedaż cykliniarek, taśm i krążków ściernych (SIA i Norton). Współpracujący z firmą projesjonalni parkieciarze zapewniają solidne ułożenie podłogi (obejmujące niezbędne pomiary), cyklinowanie oraz wykończenie podłogi w zakresie lakierowania, olejowania i bejcowania. Zapewniamy profesjonalne ułożenie i wykończenie podłóg drewnianych zakupionych w sklepie gwarantując atrakcyjne ceny na usługi i materiał.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz


2. Sotralentz - oczyszczalnie ścieków
  Sotralentz zajmuje się produkcją i sprzedażą przydomowych i przyzagrodowych oczyszczalni ścieków, biooczyszczalni, szamb ekologicznych, biopreparatów, zbiorników na olej opałowy, opakowań, pojemników i paletopojemników. Należą do nich: kontenery, cysterny, beczki i kanistry. Dzięki rozwiniętej sieci przedstawicieli firma jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi doradztwo, projektowanie i montaż instalacji na terenie całego kraju.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Badania termowizyjne, termowizja, termografia - CertEnergia.pl
  Aktualnie termowizja ma szerokie zastosowanie, nie należy jednak zapominać, że jej siła leży przede wszystkim w profesjonalnym, dokładnym i bezinwazyjnym monitorowaniu pomiaru temperatury określonych ciał. W ten sposób, dla przykładu, w budownictwie można stwierdzić, które z budynków marnują energię z uwagi na brak odpowiednich zabezpieczeń lub też z faktu wystepowania nieszczelności określonych instalacji. Przyczynia się to w głównej mierze do stwierdzenia określonego problemu, jak również pozwala go wyeliminować. Dzięki temu można przede wszystkim zaoszczędzić na wydatkach związanych z utrzymaniem domostwa. Okazuje się bowiem, że w zimie nie trzeba nastawiać grzejników do maksymalnej temperatury, aby odczuć różnice w temperaturze. Kto zatem przeprowadza takie, dające duże korzyści również finansowe, badania termowizyjne? Polecamy profesjonalne usługi spółki CertEnergia, której pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej: certenergia.pl.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Kolektory słoneczne Szczecin
  Rosnąca świadomość ochrony środowiska skłania wielu klientów Szczecina i okolic do zainwestowania w odnawialne źródła energii. Wysokie ceny paliw w dużym stopniu obciążają budżet domowy, dlatego częstym wyborem są kolektory słoneczne, a dzięki naszej firmie możliwa jest szybka i fachowa instalacja. Urządzenia ta gwaratują niskie koszty ogrzewania i ekploatacji. Kolektory słoneczne podobnie jak pompy ciepła czerpią energię z otoczenia, więc nie powodują zniszczeń w środowisku naturalnym. Zastanawiając się między tradycyjnymi a ekologicznymi źródłami energii warto mieć na uwadze przyszłość i zwrócić się do naszej firmy, która oferuje kompleksowe realizacje projektów.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Klimtyzacja


5. Bramy garażowe
  Bramy garażowe dwuskrzydłowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią klasyczne materiały wykończeniowe i urządzenia. Te otwierają się na dwie strony, tak jak zwyczajna brama. Zajmuje sporo miejsca przy otwieraniu, dlatego sprawdzi się na dużych posesjach. Bramy tego rodzaju są wykonywane z różnych materiałów, ale zwykle z tych najsolidniejszych, dzięki czemu mogą służyć przez długie lata i zdobić nie tylko same garaże, lecz również całą posesję. Bramy te są naprawdę funkcjonalne, w związku z czym cieszą się dużą popularnością.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0