Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.vbleasing.pl     Leasing operacyjny 0.00 z 5 0
Leasing operacyjny - http://www.vbleasing.pl
ID w katalogu 990
Tytuł Leasing operacyjny
Url http://www.vbleasing.pl
Opis Leasing operacyjny ze względu na korzystne skutki podatkowe, jakie rodzi u korzystającego jest formą leasingu najbardziej pożądaną przez klientów firm leasingowych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Leasing
Słowa kluczowe leasing operacyjny   leasing finansowy   leasing samochodów
Data Dec 5, 2008
Imię kontaktowe Tomi
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
1. Krajowy rejestr długów
  Z wielu instytucji, które zajmują się gromadzenie informacji o dłużnikach to właśnie KRD jest jedną z najbardziej znanych instytucji w Polsce. Prowadzi ogromną bazę informacji gospodarczych, dostarczając niezwykle ważnych informacji o zadłużeniu kontrahenta.
KRD skupia się także na propagowaniu uczciwego biznesu i na dostarczaniu narzędzi do skutecznej windykacji. Współpraca z Krajowym Rejestrem Długów to bezpieczeństwo finansowe, sam sprawdź na stronie KRD co możesz zyskać nawiązując bliską współpracę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. ekspertpozyczkowy.com
  Serwis ekspertpozyczkowy.com to porównywarka pożyczek pozabankowych. Każdy, kto nie może ubiegać się o kredyt w banku lub zwyczajnie nie chce przechodzić przez żmudne i czasochłonne procedury bankowe, powinien rozejrzeć się za kredytem pozabankowym. Pożyczka pozabankowa przez Internet to doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy potrzebują dodatkowej gotówki. Strona powstała po to, aby pożyczkobiorcy znaleźli podmioty oferujące najlepsze produkty finansowe oferowane przez instytucje inne niż banki.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Dofinansowania PFRON - CapitalWork.pl
  Obecnie zatrudnienie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności daje pewne profity., dlatego wiele osób stara się takich pracowników szukać. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji, która stara się podpowiadać osobom niepełnosprawnym, gdzie mogą szukać dla siebie zatrudnienia i jakiego wsparcia mogą oczekiwać. Współpracujemy z licznymi firmami, dlatego mamy dla naszych klientów wiele ciekawych propozycji, które powinny przypaść Wam do gustu. Z nami każdy niepełnosprawny będzie mógł znaleźć dla siebie jakąś pracę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


4. GEMMI Windykacja
  Firma GEMMI specjalizuje się w obsłudze należności małych i średnich przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy narzędzia, które pomogą Państwu skutecznie zarządzać finansami firmy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa firm w zakresie spływu wierzytelności. Proponujemy współpracę począwszy od prewencji w powstawaniu przeterminowanych należności (monitoring, pieczątka), poprzez windykację polubowną i sądową, na egzekucji komorniczej kończąc. W oparciu o analizę usług windykacyjnych, a także wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy procedury umożliwiające skuteczne odzyskiwanie należności. W każdym przypadku nasze działania prowadzone są w sposób dający gwarancję szybkiego i efektywnego wyegzekwowania należnych kwot od dłużnika-klienta, z jednoczesnym utrzymaniem przyjaznych kontaktów handlowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Pity online 2015
  Masz już dość wykonywania trudnych i męczących kalkulacji? Chcesz uniknąć kolejek w Urzędzie Skarbowym? Doskonale trafiłeś! Nasz bezpłatny program pomoże w wypełnieniu wszystkich wersji PIT-ów, a następnie bezpośrednio prześle je drogą elektroniczną do wybranego urzędu. Jedynym zadaniem użytkownika będzie wprowadzenie kwot wszystkie transakcje i podatki zostaną obliczone automatycznie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego oprogramowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0