Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.emiro.pl/    
Emiro.pl
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Emiro.pl - http://www.emiro.pl/
ID w katalogu 9905
Tytuł Emiro.pl
Url http://www.emiro.pl/
Opis Firma Emiro.pl realizuje kompleksowe usługi z zakresu BHP. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje między innymi prowadzenie przeglądów z bezpieczeństwa i higieny oraz PPOŻ, planowanie treści przepisów wewnętrznych, sporządzania dokumentów powypadkowych, robienia warsztatów BHP. Emiro.pl cechuje głównie konkurencyjność cen jaka jest osiągana poprzez racjonalizację wydatków indywidualnych i także terminowość i najwyższy poziom oferowanych usług. Działania przedsiębiorstwa z pewnością są zawsze bezproblemowe oraz skuteczne, przez co w bardzo dobry sposób rozwiązuje kłopoty ogromnych korporacji jak i mniejszych, paru osobowych firm. Klienci firmy to podmioty prywatne, majątku państwa, fundacje, stowarzyszenia i także przedsiębiorstwa zagraniczne.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe bhp Kraków   firmy bhp kraków   szkolenia bhp   szkolenia bhp Kraków   usługi bhp kraków
Data Jun 21, 2013
Imię kontaktowe Paweł
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Ośrodek Szkolenia Kierowców Elbląg
  SchoolCar.pl - Szkoła jazdy w Elblągu - nauka przygotowywująca kursantów do egzaminu prawa jazdy oraz kursy pozwalające doskonalić technikę jazdy . Godziny jazd kursowych dostosowywanie są do kursantów i prowadzone są przez doświadczonych instruktorów nauki jazdy. Szkoła materiały do nauki, oferuje dodatkowe godziny zajęć teoretycznych, a płatność za kurs może zostać rozłożona na raty. Ponadto szkoła ułatwia wszelkie czynności związane z przystąpieniem do egzaminu państwowego. Ośrodek posiada jednej z najwyższych wskaźników zdawalności egzaminów. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny i zapoznania się z pozostałymi informacjami o ośrodku.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


2. Przedłużanie włosów szkolenia
  Oferujemy narzędzia i akcesoria niezbędne do wykonania przedłużenia włosów. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje włosów m.in europejskie, słowiańskie i azjatyckie oraz prawdziwe naturalne kitki włosów (od 50 do 110g). Prowadzimy również szkolenia stacjonarne przedłużania włosów metodami na ciepło oraz na zimno.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


3. Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych Viessmann
  Viessmann jest jednym ze światowych liderów w branży grzewczej. Jednocześnie Viessmann otworzył własną szkołę policealną, która posiada siedzibę w Polsce. Jest to szkoła policealna bez matury z uprawnieniami szkoły publicznej.

Szkoła posiada oddziały w kilku największych miastach w Polsce, między innymi we Wrocławiu, w Poznaniu i w Warszawie.


Słuchacze mogą zdobyć zawód technika instalacji grzewczych w systemie nauki przez internet w odniesieniu do zajęć teoretycznych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Małopolskie


4. AS Cemtrum Edukacji
  Kurs przygotowawczy do matury z matematyki. Doświadczeni nauczyciele, przyjazna, bezstresowa atmosfera. Konkurencyjne ceny!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja


5. Szkolenia managerskie - solution.pl
  Solution to znana marka doradztwa personalnego. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat i mamy stały, bardzo skuteczny zespół konsultantów. Proponujemy assesment center umożliwiający realną ocenę kompetencji potencjalnych współpracowników. Posiadamy warsztaty zarządzania zmianą, talentami, sukcesją. Odkrywamy talenty w biznesie i uwzględniamy szczegółową ocenę 360 stopni. Działamy na terenie całego kraju. Wspieramy mały i średni biznes, czy duże korporacje międzynarodowe poszukujące najlepszych metod zarządzania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0