Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kairp.pl    
Adwokat w Szczecinie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Adwokat w Szczecinie - http://www.kairp.pl
ID w katalogu 9907
Tytuł Adwokat w Szczecinie
Url http://www.kairp.pl
Opis Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza jest szybko rozwijającą się oraz nowoczesną firmą udzielającą porady prawne w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową obsługę Klientów indywidualnych jak również wspólnot mieszkaniowych oraz innych podmiotów. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy z zakresu między innymi: prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, ich egzekucje, sprawy z tzw. Konwencji Haskiej), prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań. Odszkodowania - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. śmierci osoby bliskiej oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej. Nieporozumienia pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne. Dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej. Opracowujemy kontrakty w celu realizacji inwestycji budowlanych. Reprezentujemy przed organami administracyjnymi dowolnej instancji, sporządzamy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat szczecin   prawnik   porady prawne
Data Jun 21, 2013
Imię kontaktowe Krzysztof
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Dobry adwokat w Krakowie - BHS Adwokaci
  Coraz częściej zdarzają się przypadki przemocy psychicznej mające miejsce w pracy. Zarówno szef jak i inni współpracownicy coraz częściej łamią zasady dotycząca kontakty dotyczące stosunków w pracy. Prawo pracy wyraźnie określa rodzaje kontaktów, w przypadku którego złamania może zakończyć się grzywną lub też więzieniem. Nasza kancelaria prawna pomoże wszystkim osobom, jakie borykają się z takimi sytuacjami. Oferujemy kompleksową i fachową obsługę prawną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat w Warszawie - jtadwokaci.pl
  Analiza prawa w przedsiębiorstwach jest bardzo ważna. Często trzeba sprawdzić, czy nasze planowane działania są zgodne z obowiązującym prawem lub planowanym w najbliższym czasie do ustalenia. Jeżeli poszukujecie państwo kancelarii, która zajmie się analizą aktów prawnych, to w tym momencie chcemy zaproponować państwu usługi naszej kancelarii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców. Więcej informacji o nas, naszym doświadczeniu i kancelarii znajdziecie państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adwokat prawo karne - Katowice
  Prestiżowa kancelaria adwokacka z Katowic i Warszawy świadczy wysoki poziom usług. Wszystkie podejmowane przez nas sprawy prowadzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Natomiast wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, elastycznie i z szacunkiem. Zapewniamy pełną dyskrecję, dyspozycyjność, życzliwą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu. Specjalizacją naszej kancelarii jest prawo karne, głównie przestępstwa narkotykowe. Są to sprawy: handel narkotykami i posiadanie narkotyków. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Adwokat Gniezno
  Kancelaria Sed-Lex oferuje pełną obsługę prawną firm oraz pomoc prawną dla osób fizycznych. Prawnicy kancelarii reprezentują klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, administracyjnego i cywilnego. Pomagają sprawach majątkowych, spadkowych, z zakresu odszkodowań i ubezpieczeń oraz zajmują się kwestiami administracyjnymi. Firmom i osobom prawnym kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne oraz doradztwo i consulting. Sed-Lex bierze udział w mediacja, pomaga w zawieraniu kontraktów, wykonuje analizy finansowo-ekonomiczne i reprezentuje klienta przed sądami administracyjnymi, gospodarczymi i cywilnymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. porady prawne przez internet
  Stanowimy zespół dynamicznych i skutecznych w działaniu, wykwalifikowanych PRAWNIKÓW oraz DORADCÓW Biznesowych. Prawo, biznes i inwestycje są dla nas pasją, a głównym celem naszej działalności jest dostarczanie naszym Klientom szybkich, skutecznych rozwiązań na korzystnych zasadach. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do osób fizycznych zarówno prywatnych jak i prowadzących działalność gospodarczą oraz do małych i średnich przedsiębiorstw działających w różnych formach prawnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0