Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://mayernolsen.com/     Księgowość - Katowice 0.00 z 5 0
Księgowość - Katowice - http://mayernolsen.com/
ID w katalogu 9985
Tytuł Księgowość - Katowice
Url http://mayernolsen.com/
Opis Zapraszamy do odwiedzenia Mayernolsen.com i zapoznania się z ofertą biura rachunkowego. Załatwianie wszelkich formalności związanych z prowadzeniem firmy jest w naszym kraju niezwykle uciążliwe. Nasze biuro stworzone zostało przy udziale doświadczonych ekspertów, którzy służą Państwu swoimi kwalifikacjami i wiedzą. Biuro rachunkowe Mayer & Olsen mogą Państwo znaleźć w Katowicach przy ulicy Woszczerowicza 25. Jesteśmy zainteresowani ewentualną współpracą z Państwem, dlatego też wszystkich potencjalnych zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biuro rachunkowe katowice   księgowość katowice   mayern & olsen   rachunkowość katowice
Data Jul 29, 2013
Imię kontaktowe M&O
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Certyfikacja na Rosję
  W celu usprawnienia i ułatwienia procesu Certyfikacji Państwa wyrobów wiodąca rosyjska firma zajmująca się certyfikacją towarów “ Centrum Certyfikacji i Marketingu” otworzyła swoje przedstawicielstwo na terenie Polski.

Wykonujemy między innymi:
• Certyfikat bezpieczeństwa pożarowego
• Certyfikat zgodności GOST-R
• Certyfikat dobrowolny GOST-R
• Deklarację zgodności
• Zezwolenie Rostehcnadzor
• Świadectwo sanitarno-epidemiologiczne
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Pani Ala - paniala.pl
  Bardzo często spotkasz się z ofertami finansowymi. Dosłownie na każdym kroku. Wystarczy, że wyjdziesz z domu na zakupy, a na pewno po drodze spotkasz niejeden billboard lub inną jeszcze reklamę. Z reguły są tam pożyczki oraz kredyty, bo to właśnie na tym instytucje finansowe zarabiają tak naprawdę najwięcej. W takim razie, jeśli reklamy ciebie przekonają do danego produktu warto dokładnie przeanalizować propozycję, a najlepiej pomoże tobie w tym doradce finansowy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Doradca biznesowy
  Nasze Centrum działa od 2003 r. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, doradztwie biznesowym (biznes plany, konsulting, zakładanie działalności gospodarczej), pozyskiwaniu kredytów inwestycyjnych, pozyskiwaniu i obsłudze środków z Unii Europejskiej, windykacji. Prowadzimy szkolenia w zakresie aktualizacji przepisów prawnych oraz szkolenia związane z tematyką środków z Unii Europejskiej. Oferujemy również pomoc prawną dla klientów indywidualnych w pełnym zakresie (radca prawny, adwokat).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


4. Kancelaria Radcy Prawnego Brzeg
  Kancelaria Radcy Prawnego
Świadczę usługi prawne dla klientów indywidualnych z zakresu:
* Prawa Cywilnego
* Prawa Rodzinnego
* Prawa Pracy
* Prawa Administracyjnego
* Prawa Wykroczeń
* Prawa Ubezpieczeń Społecznych
* Prawa Spadkowego
Świadczę usługi prawne dla podmiotów gospodarczych z zakresu:
* Prawa Cywilnego
* Prawa Upadłościowego
* Prawa Tworzenie i Przekształcanie Spółek
* Prawa Pozyskiwania Środków Publicznych
* Prawa Administracyjnego
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. factoring
  Chcesz, aby Twoja firma poprawiła swoją płynność finansową? Doskonale trafiłeś, ponieważ specjalizujemy się w factoringu czyli finansowaniu działalności operacyjnej. Faktoring możemy zaoferować każdej firmie, która sprzedaje towary lub usługi stałym kontrahentom z odroczonym terminem płatności. Oferujemy każdy rodzaj faktoringu. W zależności od tego, która strona transakcji bierze na siebie ryzyko niewypłacalności odbiorcy, możemy zaoferować dwa rodzaje faktoringu. Faktoring z regresem (niepełny) - firma (faktorant) nadal ponosi ryzyko wypłacalności odbiorcy. W konsekwencji, jeśli kontrahent nie spłaci należności, faktorant (wystawca faktury) musi zwrócić otrzymaną zaliczkę faktorowi. Faktoring bez regresu (pełny) - ryzyko wypłacalności odbiorcy przejmuje faktor. Możemy zaoferować również factoring w sytuacji gdy koncentracja obrotów na jednym kontrahencie jest bardzo duża lub nawet gdy firma ma tylko jednego kontrahenta. Zupełnie inną kategorią faktoringu, ale również godną uwagi, jest faktoring odwrotny (faktoring zamówieniowy). Pozwala on firmie wydłużyć terminy płatności zobowiązań wobec dostawcy, ponieważ to faktor przejmuje na siebie zapłatę za wierzytelności, a firma płaci faktorowi w umówionym wcześniej terminie. Ta forma faktoringu może wymagać jednak dodatkowych zabezpieczeń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0