Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://mayernolsen.com/     Księgowość - Katowice 0.00 z 5 0
Księgowość - Katowice - http://mayernolsen.com/
ID w katalogu 9985
Tytuł Księgowość - Katowice
Url http://mayernolsen.com/
Opis Zapraszamy do odwiedzenia Mayernolsen.com i zapoznania się z ofertą biura rachunkowego. Załatwianie wszelkich formalności związanych z prowadzeniem firmy jest w naszym kraju niezwykle uciążliwe. Nasze biuro stworzone zostało przy udziale doświadczonych ekspertów, którzy służą Państwu swoimi kwalifikacjami i wiedzą. Biuro rachunkowe Mayer & Olsen mogą Państwo znaleźć w Katowicach przy ulicy Woszczerowicza 25. Jesteśmy zainteresowani ewentualną współpracą z Państwem, dlatego też wszystkich potencjalnych zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe biuro rachunkowe katowice   księgowość katowice   mayern & olsen   rachunkowość katowice
Data Jul 29, 2013
Imię kontaktowe M&O
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. HRE.pl - Badanie zaangażowania pracowników
  Jako firma HR Executive z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 96A lokal 51 ze swoją ofertą wychodzimy do firm, które są zainteresowane profesjonalnymi szkoleniami i doradztwem w różnych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi. Swoich klientów od ponad dziesięciu lat wspieramy w kilku obszarach, a w tym rekrutacji pracowników, badaniu kompetencji - Assessment Centre, ocenie pracowników - oceni 360 stopni, badaniu satysfakcji oraz szkoleniach. Dzięki temu zbudujesz od podstaw lub zoptymalizujesz swój zespół.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. wojciechkwitowski.pl
  Wojciech Kwitowski działa na terenie Warszawy i okolic miasta jako doświadczony doradca kredytowy, który będzie w stanie podpowiedzieć Wam jaki kredyt wybrać, która firma ma najlepszą ofertę i czego będzie trzeba się po ofercie kredytowej spodziewać. Dzięki temu mamy gwarancję, że wybierzemy taką propozycję, która właśnie pod naszym kątem będzie przygotowana idealnie. Można również łatwiej poradzić sobie ze skomplikowanymi formami umów kredytowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Pracownia Badań Społecznych i Marketingowych Soma
  Pracownia Badań Społecznych i Marketingowych to pierwsze centrum badań opinii i rynku w Toruniu. Pracownia - chociaż powołana do życia w 2007 roku - opiera się jednak na wieloletnim doświadczeniu badawczym zespołu, który w niej pracuje. Są to doświadczenia gromadzone zarówno przy realizacji badań na potrzeby lokalnych i ponadlokalnych instytucji (zarówno publicznych jak i niepublicznych), przedsiębiorstw i organizacji oraz badania prowadzone przez członków zespołu w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Internet > Reklama i marketing


4. Biuro Wirtulane
  Szanowni Państwo, Witamy serdecznie na naszej stronie i zapraszamy do współpracy. Firma nasza prowadzi działalność pod marką „Warszawskie Biuro” polegającą na świadczeniu usług wynajmu „wirtualnych biur”. Prowadzimy sekretariat, odbieramy telefon
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Coaching w Krakowie - ZmianaNaDobre.pl Grażyna Słomska
  Strona dla pragnących zmiany na dobre: osób prywatnych i firm. Został tu opisany coaching, który jest metodą, pozwalającą spełnić życiowe, zawodowe aspiracje. Strona przedstawia też coaching jako sposób na wzrost wyników dla firm. Witryna pozwala zapoznać się ze specjalnymi programami: life coachingu (in. życiowego), c.kariery, czy biznesu. Programy opracowane dla organizacji/firm to coaching menadżerski oraz dla zespołów (team coaching). Opisano proces realizacji programu coachingowego: na czym polega, ile wymaga czasu i co się otrzymuje dodatkowo. W serwisie są cytowane wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu jako metody. Standardy i Kodeks Etyczny International Coach Federation oraz akredytacja coacha zapewniają profesjonalizm. Strona akredytowanego coacha i jednocześnie psychologa, który posiada doświadczenie pracy w i dla biznesu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0