Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.laseryilooda.pl/    
Laser frakcyjny CO2
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Laser frakcyjny CO2 - http://www.laseryilooda.pl/
ID w katalogu 9997
Tytuł Laser frakcyjny CO2
Url http://www.laseryilooda.pl/
Opis Wejdź na www.laseryilooda.pl - najlepszy sprzęt medyczny do laseroterapii. Modele Secret RF, Fraxis, Epilia RF, Vikini, Iris, Symphony czy LunarlCE to tylko niektóre z proponowanych przez nas modeli. Współpracujemy z wieloma dużymi dystrybutorami na całym świecie, co umocniło naszą pozycję w branży i pozwoliło na podniesienie standardu oferowanych usług na bezkonkurencyjny poziom. Na naszej stronie www mogą Państwo znaleźć dokładną mapkę ilustrującą dojazd do naszej firmy. przekonaj się, iż warto na nas postawić.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Apteki
Słowa kluczowe laser diodowy   laser frakcyjny   lasery frakcyjne   lasery diodowe   laser do depilacji   laser frakcyjny co2   laser medyczny   lasery kosmetyczne
Data Jul 29, 2013
Imię kontaktowe Ilooda
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Dentysta w Łodzi
  Gabinet stomatologiczny MMK to przede wszystkim specjalistyczne usuwanie złamanych narzędzi kanałowych z wykorzystaniem mikroskopu jak również najlepsze wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego/robione u technika o najwyższej jakości wykonania. Mimo to zapewniamy usługi stomatologiczne na dużym poziomie w dziedzinie wybielania zębów żywych i martwych i stomatologii zachowawczej, leczenia wad zgryzu aparatami stałymi, usuwanie złogów poddziąsłowych, protetyki koron i mostów zębowych a także chirurgii szczękowej i stomatologii dziecięcej (fluoryzacja). Wszyscy nasi pacjenci mają pewność znieczulenia a także kontroli okresowych bez żadnych opłat. Mało tego wszyscy nasi dentyści nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje a potwierdzeniem na to są liczne wyróżnienia, jakie otrzymują. Gabinet Stomatologia Rodzinna MMK założony został 1995 r. Założycielem Gabinetu oraz kluczowym stomatologiem jest od tamtej pory lek. dent. Maciej Kuźmiński. Lokale gabinetu są zaopatrzone w klimatyzację co powiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu dentystycznego. Wizyty są rezerwowane, umawiane i potwierdzane przez rozmowę telefoniczną. Wskutek temu pacjenci nie będą musieli czekać w długich kolejkach.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Łódzkie


2. Psycholog Warszawa
  Małgorzata Wudarczyk. Psycholog, psychoterapeutka. Psychoterapia nerwic, depresji, zaburzeń odżywiania. Profesjonalna indywidualna psychoterapia poznawczo-behawioralna, terapia par i małżeństw, pomoc w sytuacjach kryzysowych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. OstryWycisk.pl - Wczasy odchudzające
  Firma FOX BOOT CAMP oferuje turnusy odchudzające w scenerii mazurskich lasów i jezior. Podczas trwania turnusu zapewniamy klientom nocleg i wyżywienie a także profesjonalnie prowadzone zajęcia treningowe, które wykonywane są pod okiem doświadczonych instruktorów szkolonych w Anglii. Poza kompletnym planem treningowym oferujemy wsparcie dietetyka, który zapewni optymalne efekty wykonywanych ćwiczeń. Wyjazd z naszą firmą jest gwarancją poprawy kondycji a także zgubienia zbędnych kilogramów i centymetrów w pasie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. CentrumDNA - Test DNA na ojcostwo - ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa,
  Laboratorium Genetyczne oferujące ustalenie ojcostwa i pokrewieństwa, badanie ojcostwa, zaprzeczenie ojcostwa. Testy na ojcostwo w certyfikowanym laboratorium po najniższych cenach na rynku. Tylko pewne wyniki! Zaprzeczenie ojcostwa z pewnością 100%, potwierdzenie z pewnością 99,999%.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Ortodonta Kraków - Gabinet ortodoncji - Anna Szafraniec
  Zapraszam do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego, wyposażonego w unit stomatologiczny Smile Sympatic, skaler, piaskarkę, autoklaw klasy B. Oferuję pełny zakres usług ortodontycznych oraz diagnostykę z użyciem komputerowej analizy zdjęć cefalometrycznych. Lek. stom. Anna Szafraniec. Specjalizacja pierwszego stopnia stomatologii ogólnej 1996 r.
Specjalizacja drugiego stopnia ortodoncji 2001 r. 15-letni staż pracy w ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0