Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/    Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki - http://www.copystudent.pl/
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Remonty i przezwajanie silników elektrycznych | Rekpol-Bis
  Firma istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się remontami maszyn i urządzeń elektrycznych.
W 2005 roku firma zmieniła nazwę na REKPOL-BIS, jednocześnie rozszerzając swoją ofertę o diagnostykę wibroakustyczną maszyn i urządzeń wirujących, wyważanie dynamiczne wirników w łożyskach własnych, laserowe osiowanie zespołów napędowych oraz kompleksowe przeglądy i remonty generatorów wiatrowych .
Oferta obejmuje: wyważanie dynamiczne, przezwajanie silników elektrycznych, diagnostykę wibroakustyczną maszyn i urządzeń wirujących, oraz laserowe osiowanie zespołów napędowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. biuro tłumaczeń
  Biuro Tłumaczeń MULTICITI ITAIO powstało jako odrębna część istniejącej już firmy MULTICITI. Naszym celem jest całościowa obsługa tłumaczeniowa dużych firm, klientów biznesowych jak i osób prywatnych.

Wykonujemy też tłumaczenia techniczne, medyczne, prawnicze i inne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Gabor – kompleksowa regeneracja duszy i ciała
  Gabor – kompleksowa regeneracja duszy i ciała. Włosy są naszym największym atutem, i dlatego właśnie należy o nie szczególnie dbać. Słońce, wiatr i wiele różnych czynników wpływa negatywnie na jakość włosa, który staje się szary i zmęczony. Salon Gabor stawia sobie za priorytet kompleksową ochronę włosów. Nasze stylistki fachowo i z pełną odpowiedzialnością dobiorą kolor włosów, czy to w formie refleksów, baleyage’u czy pełnego koloru.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Pielgrzymki Apostolos
  Zajmujące się organizacją pielgrzymek w różne zakątki świata Duszpasterstwo Pielgrzymkowe Księży Pallotynów Apostolos jest jedną z form działalności Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego które organizacją pielgrzymek zajmuje się od ponad dwudziestu lat. Cieszy się wielką popularnością i zainteresowaniem. W pielgrzymkach może wziąć udział każdy zainteresowany w każdym wieku zarówno kilkuletnie dzieci jak i osoby starsze. Serdecznie Państwa zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. BoaDent Prestige - stomatolog
  BoaDent znajduje się w Katowicach i jest gabinetem stomatologicznym. Opiekujemy się zębami całej rodziny. Prowadzimy bezbolesne leczenie dziecięcych zębów mlecznych oraz stałych z wykorzystaniem barwnych wypełnień mleczaków. Odsłaniamy maluchom, jak dbać o higienę jamy ustnej oraz uczymy, jak zachować się u dentysty. Diagnozujemy oraz leczymy dysfunkcje narządu żucia oraz choroby dziąseł. Zajmujemy się również stomatologią estetyczną- wybielamy przebarwione zęby przeróżnymi metodami, czyścimy uzębienie z kamienia i osadów. Zdołamy wszczepić implanty stomatologiczne bądź wykonać standardową protezę zębową. Ściśle współpracujemy z gabinetem medycyny estetycznej, który oferuje między innymi zastrzyki z botoksu, poprawianie wyglądu za pomocą kwasu hialuronowego oraz lipolizę iniekcyjną. Wszystkie niezbędne wiadomości odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.