Darmowa reklama


 


  Promocja stron
 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/    Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Nimlok - Stoiska Targowe, zabudowa targowa, targi
  Targowa zabudowa stoisk z firmą Mado-Media.
Od 18 lat projektujemy i budujemy stoiska targowe i wystawiennicze,
przygotowujemy oprawę i zabudowę eventów, konferencji i szkoleń, w ofercie przenośne systemy wystawiennicze i mobilne stoiska do których projektujemy i drukujemy grafikę.
Realizację zabudowy stoisk ułatwia skupienie wszystkiego w jednym miejscu:
profesjonalni menedżerowie projektu
kreatywni projektanci, autorskie projekty stoisk własny dział graficzny i drukarnia cyfrowa dział produkcji elementów nietypowych stoisk targowych
własny transport i logistyka
dział serwisowy, montaż i demontaż stoisk targowych magazyn systemów wystawienniczych i eksponatów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet > Reklama i marketing


2. PRZEDSIĘBIORSTWO PROMIAST SP. Z O.O. SOSNOWIEC projekty instalacji gazowych
  Promiast to działające od dwudziestu lat biuro projektowania oraz nadzoru budowlanego. Jego siedziba znajduje się w Sosnowcu, jednakże swoją działalnością obejmuje obszar całej aglomeracji śląskiej. Zaprasza do współpracy osoby prywatne, firmy i spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe. Specjalizuje się w projektowaniu budynków mieszkalnych oraz usługowych, a dodatkowo w projektach modernizacji budynków już istniejących. Dzięki długiej obecności na rynku pracownicy firmy zyskali duże doświadczenie, które pozwala im profesjonalnie realizować każde zlecenie. Promiast to gwarancja najwyższej jakości każdego projektu oraz jego indywidualnego przystosowania do danego klienta. Zapoznaj się z ofertą na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. bramy Kraków
  Firma PILS Grupa Bramy specjalizuje się w zakresie doradztwa i sprzedaży stolarki otworowej a w szczególności bramami garażowymi , przemysłowymi oraz automatyką bramową. Posiadamy wykwalifikowane grupy montażowe z wieloletnim doświadczeniem i praktyką w montażu i serwisie bram oraz automatyki. Zajmujemy się również serwisem bram oraz automatyki bramowej.

Firma PILS Grupa Bramy jest zrzeszona w "GRUPA BRAMY" co pozwala nam działać szybko i sprawnie praktycznie w każdym rejonie oferując jednocześnie pełna gamę produktów dostępnych na rynku Polskim. Osoby oraz firmy zrzeszone w "GRUPA BRAMY" są starannie dobierane i posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Skup katalizatorów
  "GLOBALKAT" to dolnośląska firma specjalizująca się w skupie katalizatorów samochodowych, a także monolitu ceramicznego. Pracownicy firmy oferują profesjonalną wycenę towaru u klienta na teranie Dolnego Śląska. Katalizator można również dostarczyć osobiście, a także wysłać. Skup wysyłkowy umożliwia obsługę klientów z całej Polski. Szczegóły dotyczące procesu przebiegu transakcji można znaleźć na stronie internetowej firmy. Tam również znajdują się orientacyjne ceny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Motoryzacja > Usługi


5. Zaproszenia ślubne w Warszawie
  Nie da się ukryć, że kartki weselne muszą być dobrej jakości, tak, by zachwycały oko. Chyba żaden z nas nie oczekuje, że dostanie nie najlepiej zrobione zaproszenie ślubne.
Dzięki naszej stronie www, zapoznają się Państwo z interesującym wyborem zaproszeń ślubnych.
Każde z zaproszeń, dzięki Państwa pomysłowości, może wyglądać inaczej niż w prezentacji, gdyż chcemy dać Państwu szansę dobrania ramki, stylu czcionki i ornamentu Państwa projektu.
Jednym słowem mają Państwo szansę właściwie samodzielnie opracować swoją spersonalizowaną inwitację ślubną. Jednak w naszej ofercie znajdują się nie tylko karty ale też winietki ślubne, które również mogą Państwo opracować zgodnie z własnymi upodobaniami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.