Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/    Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki - http://www.copystudent.pl/
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Oprogramowanie dedykowane, oprogramowanie dla Firm, Tworzenie Stron Internetowych
  Nasza Firma tworzy oprogramownie dedykowane oraz oprogramownie dla firm na specjalnie zamówienie. Zapraszamy na stronę Subeli w celu zapoznania się z naszym portfolio. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz poprawiamy oprogramowanie aż do momentu kiedy nasz Klient będzie w pełni zadowolony. Bardzo dobrze czujemy się również w tematyce projektowania stron internetowych. Tworzymy stronę dotąd dopóki w 100% nie sprosta wymaganiom naszego Klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Organizacja imprez
  Strona niedawno powstałej firmy Elektra Events, której fundament działalności stanowi organizacja imprez integracyjnych, eventów czy też spotkań biznesowych. Zatrudniamy jedynie profesjonalistów z każdej dziedziny, co gwarantuje najlepszy stopień usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Ciągniki sadownicze i maszyny rolnicze
  Już od przeszło 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku rolniczym jako Autoryzowana Stacja Obsługi i Sprzedaży Ciągników. Proponujemy swoim odbiorcom już nie tylko ciągniki rolnicze, ale również różnego rodzaju maszyny. Od początku powstania firmy zwracamy uwagę na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta, staramy się być wyczerpującym źródłem wiedzy dla każdego z nich.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Kotły na owies
  Kotły na owiec, szakle, mocowanie ładunków i wiele więcej oferuje doświadczona firma Vega. Vega to przedsiębiorstwo produkcyjno- handlowo- usługowe oferujące wysokiej klasy solidne i wytrzymałe elementy mocujące. Szakle, haki, excel, łańcuchy, kausze, krętliki, nakrętki z uchem, śruby z uchem, napinacze, ogniwa, ściągacze, odciągi łańcuchowe, złączki łańcuchowe, zawiesie łańcuchowe oraz zawiesie linowe oraz wiele więcej. Vega to doświadczona firma, która po wielu latach praktyki wyselekcjonowała tylko te elementy, które są najbardziej wytrzymałe i solidne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


5. TOOLMEX TRUCK wózki widłowe elektryczne
  Firma Toolmex Truck Sp. z o.o., która powstała w 1990, zajmuje się w pełni profesjonalnym zapewnianiem usług i towarów, które w znamienny sposób wpłyną na działanie każdej wielkości przedsiębiorstwa. Rozpowszechniamy wózki najbardziej znanych oraz powszechnie poważanych firm motoryzacyjnych, których produkty cieszą się zasłużoną sławą i szacunkiem. Oferujemy również doskonale przygotowany system szkoleń. Staramy się wciąż optymalizować naszą ofertę, by wszystkie zapewniane przez nas produkty i kreowane przez nas warunki w pełni odpowiadały oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na współpracę znami. Pracujący dla nas specjaliści są w stanie naprawić każdą powstałą w wózku widłowym usterkę. Stosowane przez nas przybory oraz metody w pełni odpowiadają wymaganiom importowanego przez nas sprzętu, co jest najlpeszą gwarancją ich bezpieczeństwa. Więcej informacji na stronie:
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.