Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/    Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki - http://www.copystudent.pl/
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Www.pulako.com.pl
  Pulako to przedsiębiorstwo handlowo budowlane specjalizujące się w montowaniu posadzek betonowych oraz posadzek żywicznych: polimerowo cementowych, epoksydowych oraz poliuretanowych. Na internetowej stronie firmy można zapoznać się z przykładami realizacji oraz posiadanymi referencjami. Pulako swoje posadzki montowało między innymi w takich obiektach jak: Kraków Arena, Sky Tower we Wrocławiu czy Stadion Narodowy w Warszawie. Na stronie udostępniona została także galeria fotografii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Maretronic - wizytówki w Opolu
  Oferujemy pełną obsługę firm jak i osób prywatnych w zakresie druku, reklamy oraz usług multimedialnych. Zapewniamy wysoką jakość druku – wizytówek, kalendarzy, ulotek, papieru firmowego itp.
Nasze wieloletnie doświadczenie i skuteczność gwarantuje naszym klientom wysokojakościowy produkt za korzystną cenę. Wizytówki zamówione u nas są niepowtarzalne, wykonane na wysokiej jakości papierze (karton powlekany obustronnie). Mimo że internet jest wszędzie to standardowa wizytówka nie odeszła w zapomnienie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. ANNA MAJEWSKA
  W Warszawie znajduje się Pracownia Zmiany Osobistej, jaka prowadzona jest przez Annę Majewską. W propozycji gabinetu znajdziemy przeróżnego typu konsultacje i zajęcia terapeutyczne. Psycholog prowadzi poradnictwo indywidualne oraz grupowe, dla par, małżeństw, rodzin oraz dzieci i młodzieży. Skorzystanie z usług psychologa zapewnia delikatne oraz jednostkowe podejście do każdego problemu, dyskrecję oraz sukces. Leczone są tutaj depresje, zaburzenia nerwicowe, lękowe oraz inne. polecana jest również pomoc w codziennych sytuacjach kryzysowych. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20. Więcej informacji o gabinecie psychologicznym na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Centrum Tłumaczeń i Edukacji Językowej Lingua-Dar; - Tłumaczenia ustne i pisemne z języka ukraińskie
  Lingua-Dar oferuje Państwu rzetelne, terminowe i tanie tłumaczenia. Specjalizujemy się głównie w języku ukraińskim i rosyjskim, ale sieć naszych tłumaczy obejmuje także m.in. języki norweski, słowacki czy angielski. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe i specjalistyczne. Przyjmujemy zlecenia zarówno od Klientów indywidualnych jak i od Klientów biznesowych. Zwłaszcza tym drugim oferujemy kompleksową obsługę biznesową, w skład której wchodzi przygotowanie ofert handlowych, pomoc w wyszukiwaniu ewentualnych kontrahentów na rynkach wschodnich, tłumaczenia katalogów i stron internetowych.
Zapraszamy do współpracy. Lingua-Dar Centrum Tłumaczeń www.lingua-dar.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


5. GLOBAL CONCEPTS 2000 usuwanie kamienia kotłowego
  Jeżeli poszukujesz profesjonalnych produktów do uzdatniania wody w zakładach przemysłowych, zapoznaj się z propozycją przedsiębiorstwa Global Concepts 2000. Sprzedajemy elektromagnetyczne pompy dozujące, jakie nadają się do prawie wszystkich preparatów chemicznych wykorzystywanych w procesach uzdatniania ścieków czy oczyszczania wody pitnej. Nasza propozycja zawiera także mierniki kieszonkowe, przenośne fotometry oraz testy mikrobiologiczne. Gwarantujemy najlepszą jakość wszelkiego z oferowanych przez nas urządzeń. Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni, żeby wykonywać wszystkie potrzebne czynności serwisowe. Zapraszamy do zajrzenia na naszą witrynę, by poznać szczegóły.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.