Darmowa reklama


 


  Promocja stron
 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.copystudent.pl/    Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
ID w katalogu 4846
Tytuł Copy Student: twarda oprawa prac, ksero, wydruki
Url http://www.copystudent.pl/
Opis Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, xero czarno-białe na papierze i folii, wydruki laserowe na papierze i folii, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych oraz termobindowanie i bindowanie. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe twarda oprawa prac   ksero   wydruki   formatowanie   archiwizacja   miękka oprawa prac   Warszawa
Data Oct 26, 2009
Imię kontaktowe Sławek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. WITZENMANN podparcia rurociągów
  Zapraszamy do poznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Witzenmann Polska Sp. z o.o. Specjalizujemy się w fabrykacji elastycznych elementów metalowych. Produkujemy: węże metalowe, kompensatory, mieszki metalowe i mocowania rurociągów. Węże zwijane produkowane są z wyprofilowanej taśmy, zwijanej i zaczepianej w postaci skrętki. Takie węże stosowane są jako ochrona dla przewodów w silnikach. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Więcej na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. GALWAX JAN SOŁTYSIŃSKI - NADARZYN, Złocenie chemiczne
  Przedsiębiorstwo Galwax działa w Nadarzynie. Oferta naszego przedsiębiorstwa skierowana jest do osób prywatnych, firm i instytucji z całego województwa. Na rynku funkcjonujemy stale od 1982 roku. Nasza wiedza oraz długoletnie doświadczenie pozwalają nam sprostać rosnącym wymaganiom rynku oraz spełnić oczekiwania klientów. Głównym profilem aktywności przedsiębiorstwa jest wykonywanie usług galwanotechnicznych. Wykonujemy takie prace, jak: złocenie oraz niklowanie (w tym chemiczne), srebrzenie, cynowanie i cynkowanie. Oferujemy fachowe doradztwo techniczne oraz wsparcie na każdym etapie wykonania usługi. Szczegóły na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Metale kolorowe
  StalMaster jest przedsiębiorstwem które zajmuje się dystrybucją metali kolorowych: aluminium, brąz, mosiądz, miedź, stal nierdzewna w różnych postaciach (blachy, profile, wałki, pręty). Obróbką skrawaniem (toczenie, frezowanie, szlifowanie) spawaniem spawarkami typu MIG TIG. W firmie wykorzystywane są nowoczesne maszyny dzięki czemu zapewniamy bardzo wysoką jakość naszych wyrobów po niskich cenach. Zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą wyrobów i obróbki metali.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Układanie kostki Kielce
  Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 12 lat. Przed połączeniem naszych sił osobno zajmowaliśmy się usługami budowlanymi związanymi z zagospodarowaniem terenów przydomowych oraz działalnością w branży reklamowej.

Zakres wykonywanych usług systematycznie się powiększał wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Na dzień dzisiejszy możemy powiedzieć że w tej branży mamy 17 letnie doświadczenie biorąc pod uwagę doświadczenie zawodowe naszych pracowników.

Obecnie zajmujemy się całym zakresem prac ziemnych związanych z: budową wjazdów; dróg wewnętrznych; chodników; alejek; opasek wokół budynków wykonywanych z kostki brukowej, z kostki granitowej lub wylewanych z betonu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Zwalczanie szkodników
  Serwis internetowy prowadzony przez przedsiębiorstwo z doświadczeniem w realizowaniu usług w zakresie oczyszczania pomieszczeń, powietrza oraz usuwania gryzoni i szkodliwych substancji. W ramach swoich usług firma dokonuje deratyzacji, dezynfekcji, dezynsekcji oraz ozonowania powietrza. Wszystkie usługi realizowane są w oparciu o nowoczesny sprzęt oraz techniki. Istnieje możliwość zamówienia ozonowania pomieszczeń, gdzie przechowywana jest żywność.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.