Darmowa reklama


 
 
Main Directory
Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
Wyniki wyszukiwania

Twoje wyszukanie słowa "2012"zwróciło 0 kategorii i 38 linków.

Linki
 
Sortuj wg :
11. Prezentacje maturalne


Prezentacje maturalne z języka polskiego. Nasza strona to zbiór wielu prac maturalnych, a staranniej ujmując wypowiedź to prezentacje maturalne z języka polskiego, które dla wielu maturzystów są zmorą ostatniej klasy. Jak wiemy od niedawna w obieg poszła matura z matematyki, na nieszczęście nie zaliczana prze wielu słuchaczy. Skutkiem czego taki maturzysta musi zaliczyć pozytywnie pozostałość egzaminów, by podejść do poprawki, i tu jest trudność. Nie każdy jest i humanistą i matematykiem. By podołać tak skomplikowanemu wyzwaniu zajrzyj na odpowiednie witryny, gdzie odkryjesz prezentacje maturalne z języka polskie ocenione na perfekcyjną ilość punktów. Odnajdziesz tu nie tylko gotowe prace maturalne, lecz i ofertę indywidualnej usługi, nieco droższej, lecz korzystniejszej.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Nov 17, 2011 Trafień: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

12. PIT 2011 Program


PIT za rok 2011 należy rozliczyć do końca kwietnia 2012. Wyjątkiem jest PIT28, na którym rozliczają się ryczałtowcy – do 31 stycznia 2012. Program do PIT 2011 jest sposobem na szybkie rozliczenie podatku. To sprawdzona i bezpieczna aplikacja rozliczająca podatek PIT za 2011 rok, została przygotowana przez specjalistów i zebrała wiele pozytywnych opinii, w tym Instytutu Polskiej Księgowości. Użytkownik sam wybiera sposób składania PITu: przez Internet lub np. osobiście po wydrukowaniu. Funkcja Kreatora PIT ułatwi rozliczenie szczególnie tym, którzy nie mają pewności co do właściwego formularza PIT2011. Pobierz i rozlicz się od razu.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Jan 4, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

13. Import z Chin - Targi w Chinach - Sprawdzenie firmy


Zawsze mówimy chińskim importerom, że import z chin to nie jednorazowy zakup a cały proces. Aby zakup z Państwa Środka był szczęśliwy, wpływ ma wiele czynników, takich jak znalezienie zaufanej firmy z Chin, zdobycie potrzebnych certyfikatów oraz pozwoleń od chińskiego kontrahenta, przygotowanie logistyki aż po sprzedaż produktów z Chin
Wiele firm rozważa jak zacząć importować z Państwa Środka? Jak odnaleźć producenta w Chinach.Najlepszym sposobem są targi w Chinach. W Chinach targi organizowane są bardzo często. Każdy z importerów wyszuka interesującą go branże na targach w Chinach. Po wyszukaniu chińskiej fabryki konieczne jest sprawdzić czy istnieje. Otóż chińskie firmy często nie są firmami sprawdzonymi producentami, często to nieuczciwe firmy lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk.
Dlatego dzięki portalowi chinskiraport.pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to pierwszy z etapów handlu z Chinami. Możemy się dowiedzieć kiedy firma w Chinach powstała, czy firma w Chinach to fabryka czy pośrednik? Czy chiński dostawca ma wszystkie wymagane certyfikaty, ISO oraz chińską licencję eksportową?
Warto pamiętać, że import z Chin odbywa się na przedpłacie dlatego pewność, że producent chiński jest sprawdzony jest najważniejsza dla bezpiecznego importu z chińskiej fabryki.
Nasze oddziały w Chinach sporządzają raport handlowy - nt. chińskiej fabryki. Zajmuje to tylko 72 godziny.zapraszamy do skontaktowania się z numerem telefonu +48 532619322 lub kontakt@chinskiraport.pl
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Mar 26, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

14. Pan Kruk Pracownia Fotografii


Subtelna fotografia ślubna Rzeszów w niezapomnianych ujęciach, pełna emocji i uczucia. W tej specyficznej formie reportażu staram się zatrzymać piękno chwili, opowiedzieć piękną, szczerą historię dwóch osób. Opowieść przepełniona emocjami i magiczną mieszanką uczuć, którą czasami ciężko jest opisać a wyrazić ją można właśnie w fotografii. W pastelowych barwach, nasyconych kolorach w czerni i bieli. Każdy ślub jest wyjątkowy, a fotografie zostają na wieki. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony i bloga na którym znajdziecie najnowsze fotoreportaże ślubne, autorskie sesje ślubne jak i narzeczeńskie.
Grupa w katalogu:   Hobby i rozrywka > Fotografia

Data dodania: Apr 12, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

15. Testy na prawo jazdy


Nowoczesne testy na prawo jazdy
Jak powszechnie wiadomo żyjemy wszyscy w czasach narastającego kryzysu
ekonomicznego, który dokonał spustoszeń w naprawdę wielu dziedzinach naszego życia.
Jednak pewne prawa oraz mechanizmy, rządzące naszą rzeczywistością, od lat pozostają i
pewnie nadal będą pozostawać niezmienne.
Mówię tutaj przede wszystkim o sprawach takich, jak nieustannie rosnące zapotrzebowanie
na takie lub inne testy na prawo jazdy.
Jeśli rozejrzymy się po różnego rodzaju witrynach internetowych, zauważymy że osoba która
poszukuje rzeczy takich jak testy na prawo jazdy 2012 nie powinna mieć problemów ze
znalezieniem odpowiedniej dla siebie oferty. Jednakże są to tylko mylące i łudządze pozory.
Nie wszystkie strony internetowe, oferujące rzeczy takie jak testy na prawo jazdy kat b,
zasługują na naszą uwagę oraz nasze zaufanie.
Dlatego też należy raczej szukać stron takich jak www.poznajTESTY.pl, ponieważ tylko
strony tego rodzaju dają nam gwarancję, że do egzaminów na prawo jazdy podejdziemy
odpowiednio przygotowani oraz wyposażeni w potrzebną wiedzę.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Apr 30, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

16. Tłumaczenia przysięgłe


Biuro tłumaczeń MIW zrodziło się we wrześniu dwutysięcznego dziewiątego roku w Warszawie, gdzie do dziś można znaleźć ich siedzibę. Ze świadczeń agencji przekładów MIW można skorzystać w dzielnicy Wesoła i w centrum stolicy, w wieżowcu przy Politechnice Warszawskiej na XII piętrze, albowiem od lipca 2012 r. MIW posiada w tym miejscu swoją drugą lokalizację. Przedsiębiorstwo Przekładów MIW ma w oferuje obfity wachlarz tłumaczeń - oferuje bowiem tłumaczenia ustne symultaniczne np. podczas konferencji i tłumaczenia w wersji "papierowej": zwykłe i przysięgłe. Z biurem MIW współpracuje m.in. tłumacz przysięgły arabskiego, przekładający zazwyczaj dokumenty informatyczne. MIW może zaliczyć do swoich klientów między innymi firmę Honda Poland Sp. z o.o.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Oct 8, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

17. Jubiler - Biżuteria srebrna i bursztynowa | Sklep SILVER MIX - SILVER MIX - sklep jubilerski


SILVER MIX
jest internetowym sklepem jubilerskim z biżuterią bursztynową oprawioną w srebro i złoto. Nasz sklep został założony w 2012r., w GDANSKU – STOLICY BURSZTYNU
z myślą by wypełnić lukę rynkową pomiędzy producentami, a klientami detalicznymi.

W ofercie SILVER MIX znajdziecie Państwo zarówno wzory klasyczne i nowoczesne podążające za trendami mody w niespotykanych połączeniach kolorów.

SILVER MIX oferuje Państwu szeroką gamę ekskluzywnych wyrobów na którą stać każdego!

Polecamy serdecznie:)
Grupa w katalogu:   Sklepy > Prezenty
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna

Data dodania: Nov 19, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

18. Pit 2013 program


Chciałbyś szybko zeznać tegoroczny podatek? Zdecydowanie odwiedź serwis program-pit.com i przekonaj się, w jaki sposób wypełnić podatek PIT 2013 w kilka minut za 0zł. Tylko na naszym portalu dostaniesz obowiązujące arkusze podatkowe w PDF-ie a także pliki z instrukcjami PIT. Nasze formularze podatkowe za rok 2012 udostępniamy za 0zł. Co należy zrobić? Wystarczy ściągnąć formularz na komputer stacjonarny oraz policzyć, a potem wydrukować i wysłać do Urzędu Skarbowego.
PIT 2013 program
Dzięki nam masz narzędzia do tego, aby wypełnić podatek PIT 2013 za pomocą Internetu. To banalnie proste, musisz tylko ściągnąć za darmo aplikację podatkową PIT i masz podatek rozliczony. Program PIT 2013 jest do pobrania na naszym portalu bez żadnych opłat. Wykorzystując nasz program podatkowy wypełnisz i wyślesz deklarację podatkową dosłownie w parę chwil bez konieczności ruszania się z domu. Darmowy Program PIT 2013 przeliczy kwotę należnego podatku PIT za rok 2012 za pomocą wbudowanego algorytmu a także wypełni bezbłędnie puste miejsca w druku podatkowym PIT 2013. Bezpłatny program do rozliczenia podatków automatycznie podkreśla nawet najdrobniejsze pomyłki w drukach podatkowych PIT2013 oraz podaje gotowe rozwiązanie problemu. Dzięki naszej darmowej aplikacji podatkowej przesłanie PITów 2013 to tylko kilka chwil.
Zapraszamy do skorzystania z pomocy podatkowych które znajdziesz na portalu internetowym program-pit.com oraz wypełnij i wyślij zeznanie podatkowe za rok 2012 samemu za darmo. Sprawdź to!
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki

Data dodania: Dec 31, 2012 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

19. Instalacje elektryczne w Krakowie


Obiektem, działania firmy HAARP są instalacje elektryczne. Jesteśmy obecni na krajowym rynku od 2012 roku.
Oferujemy usługi w obrębie instalacji elektrycznych a także instalacji słaboprądowych, instalacji odgromowych i systemów kontroli dostępu, pomiarów elektrycznych. Nasza firma pracuje na jednych z najlepszych urządzeniach znanych i renomowanych na świecie firm a do tego wykorzystujemy najwyższej klasy oryginalnego osprzętu jak również używamy materiały z górnej półki. Nie proponujemy i nie rekomendujemy naszym klientom tworzyw czy też sprzętu nie posiadającego odpowiednich atestów.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane

Data dodania: Jan 14, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

20. PIMP MY BAR - Barman na wesele I Obsługa barmańska I Pokaz barmański


Agencja Barmańska - Pimp My Bar Poznań - Profesjonalne usługi barmańskie, pokazy barmańskie, barmani na wesele oraz Weselny Drink Bar. To wasz ślub każda sekunda się liczy! Bar consulting z międzynarodowym doświadczeniem! W 2012 odbyliśmy 2 zagraniczne kontrakty w Indiach oraz na Wyspach Kanaryjskich. W swojej ofercie mamy również: Warsztaty barmańskie dla grup zorganizowanych. Idealny pomysł na integrację pracowników. Warsztaty flair dla studentów i czynnych barmanów.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi

Data dodania: Aug 20, 2013 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 [Następna >]

Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0