Darmowa reklama


 
 
Main Directory
Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
Wyniki wyszukiwania

Twoje wyszukanie słowa "mine"zwróciło 0 kategorii i 190 linków.

Linki
 
Sortuj wg :
61. Katalogika - najlepsze strony internetu


W dzisiejszych czasach stronę internetową posiada prawie każdy. Warto pomyśleć o poprawieniu jej pozycji w wyszukiwarkach. Każdy kto choć trochę interesuje się promowaniem serwisów w wyszukiwarkach miał już styczność z katalogami stron. Zapraszamy do umieszczenia witryny w naszym katalogu - Katalogika. Przyjmujemy wyłącznie wartościowe wpisy. Spis jest moderowany. Serdecznie zapraszamy. Przed dodaniem witryny prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
Grupa w katalogu:   Internet > Katalogi stron internetowych

Data dodania: Dec 17, 2009 Trafień: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

62. prawo jazdy nidzica


Oferujemy kursy prawa jazdy kat. B oraz kursy doszkalające. Kursantom oferujemy materiały do nauki cenie kursu oraz dogodny system ratalny. Każde szkolenie kończy się teoretycznym i praktycznym egzaminem wewnętrznym. Kurs podstawowy obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych, oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo: kurs rozszerzony ze zwiększoną ilością godzin praktycznych, kurs VIP dla osób spoza Nidzicy ( z dojazdem do domu kursanta), kurs przyspieszony, dla osób chcących szybko uzyskać prawo jazdy.
Grupa w katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia

Data dodania: Jan 31, 2010 Trafień: 1 Ocena: 1.00 Głosów: 2
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

63. DIKAR wyburzenia, rozminowanie, nadzór saperski


Wiodącą działalnością firmy DIKAR jest rozminowanie, nadzór saperski, wyburzenia kominów, roboty wyburzeniowe, wyburzenia obiektów, obsługa saperska robót budowlanych. Realizujemy prace na terenie całego kraju. Zatrudniamy w firmie wykwalifikowanych pracowników, wielokrotnie sprawdzonych podczas wykonywania różnych prac z materiałami niebezpiecznymi oraz posiadają uprawnienia do wykonywania prac inżynieryjnych przy użyciu bojowych środków minerskich oraz duże doświadczenie w pracach związanych z oczyszczeniem terenu, zdobyte podczas pełnienia zawodowej służby wojskowej, oraz wieloletniej działalności firmy.
Grupa w katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane

Data dodania: Feb 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

64. Prezenty, gadżety reklamowe


Agencja Reklamowa.
Sklep Internetowy.
Prezent-e.

Oferujemy m.in.:

- ponad 1000 produktów,
- wiele kategorii,
- znane marki,
- znakowanie produktów,
- możliwość prezentowego pakowania.
- prezenty dla każdego,
- gadżety reklamowe dla firm.

W naszej ofercie znajdują się produkty wszystkich ważnych firm z branży reklamowej.

W celu przygotowania konkretnej oferty gadżetów reklamowych dla firmy zapytanie powinno zawierać: ilość artykułów (podstawowy parametr wyceny), termin wykonania, logotyp (ile kolorów), sposób zdobienia (znakowania).
Zamówienie ze znakowaniem następuje po pisemnej akceptacji bezpłatnej wizualizacji będącej integralną częścią zamówienia.
Zamówienia przyjmowane są tylko w formie pisemnej (email) z podaniem numeru NIP odbiorcy, dokładnego adresu, numeru telefonu oraz nazwisk osób zajmujących się zleceniem ze strony Zleceniodawcy.

Dla wszystkich unijnych projektów wykonujemy znakowanie zgodnie z "Wytycznymi" dotyczącymi oznaczania projektów, tak aby zachować jednolitą interpretację przepisów europejskich.

W zapytaniach prosimy podawać Imię i Nazwisko, nazwę firmy, kontakt telefoniczny oraz adres e-mail. Ze względu na charakter naszej działalności nie udzielmy informacji anonimowo.

Sposób płatności i terminy zależą od historii współpracy i charakteru firmy. Często stosujemy promocje na wybrane produkty, które są prezentowane po wysłaniu indywidualnego zapytania bądź też wpisaniu się do comiesięcznej subskrypcji. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

Agnieszka Bekas
GG 5904618
e-mail: biuro@prezent-e.pl


Zapraszamy na stronę internetową:
www.prezent-e.pl.
Grupa w katalogu:   Internet > Reklama i marketing
Sklepy > Prezenty

Data dodania: Feb 3, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

65. Tegoszukasz.pl - ciekawe pomysły na prezent


Tegoszukasz.pl jest sklepem internetowym oferującym wyjątkowe prezenty i upominki na każdą okazję. Znalezienie prezentu na urodziny męża, rocznicę ślubu rodziców, narodziny dziecka, ślub przyjaciółki i wiele innych okazji nie będzie już stanowiło problemu. Wśród propozycji znajdują się m.in. prezenty okolicznościowe, upominki dla hobbystów, dla domu, grawerowane skrzynki i szkatułki, kosze upominkowe. Ostateczny wygląd wielu z proponowanych prezentów zależy od Kupującego. Sklep oferuje możliwość wyboru dodatków do prezentów. Ozdobny grawer, dedykacja lub zdjęcie sprawi, że upominek będzie niepowtarzalny i nabierze indywidualnego charakteru. Oferta skierowana jest również do klientów instytucjonalnych. Zapraszamy.
Grupa w katalogu:   Sklepy > Prezenty

Data dodania: Feb 5, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

66. EMINENT - Payroll & Biuro rachunkowe


EMINENT Payroll & Biuro Rachunkowe powstało w 2007 roku i jego głównym zadaniem jest świadczenie usług outsourcingu kadrowo-płacowego oraz usług księgowych. Posiadamy licencję MF na prowadzenie ksiąg rachunkowych, a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC. Stawiamy sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę swoich klientów. Posiadamy wysokie kwalifikacje, które stale podwyższamy. Gwarantuje to wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse

Data dodania: Feb 7, 2010 Trafień: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

67. Filozofia zdrowia, Filozofia życia - Anna Ciesielska


Filozofia zdrowia i filozofia życia - książki o żywieniu metodami jin-jang oraz Pięciu Przemian. Książki, które napisała Anna Ciesielska. Traktują one o zdrowym żywieniu metodą jin-jang oraz wykorzystujące Teorię Pięciu Przemian. W książkach zawarte są przepisy, diety oraz filozofia żywienia pochodząca ze Wschodu. Autorka doszła do szokujących wniosków: że na stan naszego zdrowia mają wpływ nie witaminy, sole mineralne, ale natura pożywienia. Na stronie znajdują się książki wielu znanych specjalistów, np. Pierre Dukan, Michel Montignac, Michał Tombak, Giennadij Małachow, czy Maria Treben
Grupa w katalogu:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia

Data dodania: Feb 14, 2010 Trafień: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

68. factoring


Chcesz, aby Twoja firma poprawiła swoją płynność finansową? Doskonale trafiłeś, ponieważ specjalizujemy się w factoringu czyli finansowaniu działalności operacyjnej. Faktoring możemy zaoferować każdej firmie, która sprzedaje towary lub usługi stałym kontrahentom z odroczonym terminem płatności. Oferujemy każdy rodzaj faktoringu. W zależności od tego, która strona transakcji bierze na siebie ryzyko niewypłacalności odbiorcy, możemy zaoferować dwa rodzaje faktoringu. Faktoring z regresem (niepełny) - firma (faktorant) nadal ponosi ryzyko wypłacalności odbiorcy. W konsekwencji, jeśli kontrahent nie spłaci należności, faktorant (wystawca faktury) musi zwrócić otrzymaną zaliczkę faktorowi. Faktoring bez regresu (pełny) - ryzyko wypłacalności odbiorcy przejmuje faktor. Możemy zaoferować również factoring w sytuacji gdy koncentracja obrotów na jednym kontrahencie jest bardzo duża lub nawet gdy firma ma tylko jednego kontrahenta. Zupełnie inną kategorią faktoringu, ale również godną uwagi, jest faktoring odwrotny (faktoring zamówieniowy). Pozwala on firmie wydłużyć terminy płatności zobowiązań wobec dostawcy, ponieważ to faktor przejmuje na siebie zapłatę za wierzytelności, a firma płaci faktorowi w umówionym wcześniej terminie. Ta forma faktoringu może wymagać jednak dodatkowych zabezpieczeń.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo

Data dodania: Feb 19, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

69. Sklep Internetowy KOGUCIK


Sklep internetowy z klockami lego. Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego na prezent, dla dziecka to zajrzyj do naszego sklepu na pewno coś wybierzesz. Posiadamy liczna kolekcje klocków lego oraz gry. Klocki lego to bezpieczne zabawki dla twoich pociech. Internetowy sklep Kogucik pozwoli ci bez wychodzenia z do zrobić doskonałe zakupy. Nasze klocki są w naprawdę doskonałych cenach nie przepłacaj sprawdź nasze oferty. Gwarantujemy najwyższa jakość zabawek, oraz bardzo szybka dostawę kurierem. Sprawdź sam i się przekonaj.
Grupa w katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż

Data dodania: Mar 2, 2010 Trafień: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

70. Wypożyczalnia quadów i skuterów - Suchedniów woj. świętokrzyskie tel. 500 519 919


Wypożyczalnia quadów i skuterów "ATUT"

Dysponujemy firmowymi quadami "Kymco MXU300" oraz skuterami marki "Keeway", zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie nasze pojazdy są dwu-osobowe, oraz posiadają homolagacje oraz ubezpieczenie OC. Oferujemy najniższe ceny w regionie.

Znajdujemy się:
28km od Kielc,
50km od Radomia,
53km od Ostrowca Świętokrzyskiego.

Wymagania:
* Kaucja 400zł + płatne z góry za czas wypożyczenia, dowód osobisty, prawo jazdy kat B lub B1.
* Wypożyczenie po zapoznaniu się z UMOWĄ i REGULAMINEM,
Grupa w katalogu:   Motoryzacja > Usługi
Regiony , miasta > Świętokrzyskie

Data dodania: Mar 3, 2010 Trafień: 8 Ocena: 4.00 Głosów: 1
Recenzja użytkowników Oceny gości Google PR

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0