Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Zdrowie i medycyna

Jak dbać o zdrowie.
Katalog stron

Apteki (68)
Apteki

Medycyna naturalna (417)
Bądź zdrowy dzięki naturze

Ośrodki zdrowia (314)
Ośrodki zdrowia


Nie ma linków .

 Losowe wpisy
Ogłoszenie upadłości firmy - kancelaria-luczak.pl
Kancelaria Łuczak i współpracownicy od wielu lat zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie prawa. Świadczymy swe usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jaki i prawnych. To, co nas wyróżnia to skuteczność oraz szerokie doświadczenie naszych pracowników, a naszym priorytetem od początku jest zrealizowanie najwyższej jakości usługi. Wieloletnia obecność na rynku krajowym jest efektem szerokiej gamy usług, wśród których znajdziesz prawo karne, cywilne, rodzinne a nawet spadkowe.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
suwnice
Przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa jest doradztwo techniczne, wytwarzanie, montaż, konserwacja urządzeń dźwignicowych takich jak: wciągarki bramowe, suwnice, żurawie, pomosty robocze, zawiesia, trawersy, oraz nietypowe urządzenia transportu bliskiego zasięgu. Świadczymy również usługi w zakresie projektowania i wytwarzania stalowych konstrukcji nośnych, torowisk. Oferujemy nowoczesne systemy zasilania i sterowania dźwignic, oraz pełna gamę specjalistycznych zawiesi i uchwytów do transportu bliskiego zasięgu. Posiadamy uprawnienia UDT w zakresie konserwacji urządzeń dźwignicowych. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo.

Dzięki tak szerokiemu asortymentowi możemy sprostać zapotrzebowaniu klientów w każdej dziedzinie i branży.

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Jazdy doszkalające Warszawa qmobil
Ośrodek Szkolenia Kierowców Q-Mobil prowadzi kursy na prawo jazdy i jazdy doszkalające Warszawa z dojazdem do klienta. Prowadzona przez naszych instruktorów nauka jazdy, odbywa się na samochodach szkoleniowych takich jak na egzaminie państwowym na prawo jazdy. Jeździmy głównie trasami egzaminacyjnymi w rejonach Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego przy ulicach Radarowa, Odlewnicza, Powstańców Ślaskich. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do osób posiadających duże predyspozycje w osiąganiu umiejętności manualnych, ale także do tych osób, którym wydaje się , że osiągniecie umiejętności pozwalających na bezpieczne poruszanie się samochodem w ruchu drogowym, jest sztuką przekraczającą ich możliwości. Szczególnie polecamy się osobom starszym i zapraszamy je na kursy dla seniorów. Nasi instruktorzy nauki jazdy z dużą dozą cierpliwości wprowadzą Cię w świat motoryzacji, zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych pracowników. Jeżeli Nauka jazdy w Warszawie to tylko w Ośrodku Szkolenia Kierowców Q-Mobil. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową naszej firmy.
W katalogu:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > UsługiCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0