Darmowa reklama


 


  Promocja stron w internecie
  Dobry katalog stron
Top > Zdrowie i medycyna

Jak dbać o zdrowie.
Katalog stron

Apteki (69)
Apteki

Medycyna naturalna (419)
Bądź zdrowy dzięki naturze

Ośrodki zdrowia (315)
Ośrodki zdrowia


Nie ma linków .

 Losowe wpisy
Taxi-Bagaż Adam Chodziński
Nasz coraz szybszy styl życia często zmusza nas do zmiany miejsca zamieszkania. Jeśli jesteśmy przekonani, że to właśnie najbardziej odpowiedni moment to taką przeprowadzkę warto powierzyć profesjonalnej firmie transportowej z dobrą renomą i świadomością wśród Klientów. Taxi Bagaż to usługa nie tylko dla osób prywatnych ale także firm, które planuje przeprowadzkę swojego biura. Jak widzisz, nie musisz zostawać sam z problemem transportu swojego mienia. Możesz skorzystać z usług profesjonalistów.
W katalogu:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Regiony , miasta > Mazowieckie
Montaż węzłów betoniarskich
Firma Budpol zaprasza do zapoznania się z ofertą na www.budpol.info.pl. Nasza specjalność to głównie węzły betoniarskie, zwłaszcza ich remont, montaż, demontaż oraz serwisowanie. Proponujemy klientom przenoszenie zakładów produkcyjnych betonu (od mniejszych podzespołów aż po całą automatykę produkcji). Modernizacja zakładu następuje zgodnie z wytycznymi dostarczonymi przez klienta cechuje nas duża elastyczność i indywidualne podejście do każdego zlecenia.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Bufory do kotłów stałopalnych
Pojemnościowe wymienniki ciepła firmy Noel to zbiorniki akumulacyjne, magazynujące ciepło np. z kotłów stałopalnych, kominków z płaszczem wodnym, pomp ciepła. Dające: szybkie nagrzanie wody, wyrównanie temperatury w systemach c.o., akumulacje nadmiaru energii cieplnej, zabezpieczenie instalacji c.o. (wymagania normy EN 303-5), ekonomiczniejsze wykorzystanie wyprodukowanego ciepła, zmniejszenie ilości spalin, idealne do podłączenia kilku niezależnych źródeł ogrzewania (np.kotły na paliwa stale i płynne, kolektory słoneczne), sprawniejsza pracę kotła stałopalnego.

Stosując zalecenia norm, praktycznie każdy polski kocioł – jeśli ma pracować w układzie zamkniętym – powinien być połączony poprzez zbiornik akumulacyjny z instalacją c.o.
Warto na koniec uświadomić sobie jeszcze jedną zaletę zbiorników akumulacyjnych – dzięki temu, że gromadzą nadmiar energii można zaoszczędzić około 25% paliwa.
W katalogu:   Dom, mieszkanie , ogród > BudowlaneCopyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0